Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > INTERNET od Karnevalu?

INTERNET od Karnevalu?

PerNyk (10.3.2005 12:58:02)

Ahoj.Po prohlídce stránek Karnevalu jsem si vybral internet od nich.Asi 2000/300,ale vůbec tam nepíšou poplatky za instalaci,co si musim přikoupit a tak.A taky je tam FAIR USAGE POLICY,která vám po 20GB downloadu stáhne rychlost na hodně nízký hodnoty.Přitom mi v mym minulym tématu "Nejrychlejší internet pro domácnosti za rozumnou cenu...???" napsal,že přes těchhle 2000/300 stahuje tak 55GB měsíčně.To mi přijde trochu zvláštní,když vemu,na jakou rychlost to po 20GB spadne....Poradí někdo?Díky

Anonym (10.3.2005 13:53:32)

Cena za instalaci je 500kc.vse co se instalace tyce mas napsane v ceniku.jen si to musis hezky prostudovat. Mam tutez rychlost a onu hodnotu dosahuji taky.

Anonym (10.3.2005 18:49:47)

No ona ta snížená rychlost vůbec není nepoužitelná (200 kb/s) - tim stáhneš teoreticky za 30-ti denní měsíc 65 GB

Ozzy (11.3.2005 06:38:56)

Zdravím-co bych já dal za to,kdyby u nás firma Karneval měla své pokrytí....buď rád....,že máš větší volbu,než ostatní ....Fair User Policy od Telecomu-je větší hrůza...-))....čuss...

Jirka (11.3.2005 09:39:24)

Nekde na Netu sem narazil na stranky Plzenskyho HUBU a tam psali, ze pokud mate Karneval a zaregistrujete se na danym hubu, tak data stazena pres ten to hub, nebudou pocitana do celkoveho obemu dat.

Nargon (11.3.2005 11:47:55)

Tohle se mi zda jako blbost. Pokud ten HUB mate na mysli sit DC++ tak tady narazim na jeden problem. DC++ je P2P sit, takze se hub vyuziva tak maximale k vyhledavani ale samotny prenos dat uz hub neovlivnuje, tady si data prenaseji uzivatele mezi sebou (proto nazev Peer to Peer). Pokud karneval meri prenos dat podle IP a vynechava IP sve site tak HUB muze byt na siti Karnevalu, takze komunikace s HUBem by byla teda nepocitana (ale to vyhledavani je maximalne par desitek MB za mesic). A pokud na hubu budou uzivatele z jine site nez karnevalu, tak od tech se data budou normalne zapocitavat. A uplne stejneho efektu nepocitani dosahnete na jakemkoli jinem hubu, kde najdete uzivatele take od Karnevalu a budete stahovat od nej.