Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Měření Trafficu u Telenoru (NEXTRY) + zavedení FUP po vyčerpání datového kreditu.

Měření Trafficu u Telenoru (NEXTRY) + zavedení FUP po vyčerpání datového kreditu.

y2k (11.3.2005 10:55:30)

Ahoj, mám dotaz, jak je to u Nextry>Telenoru s měřením Trafficu a zavedením FUPu po vyčerpání datového kreditu deklarované služby. Je to: 1,- měřeno od datumu prvního spuštění služby (předání) a následně měřeno vždy k tomuto datu ??? (přiklad > služba předána 15.01.2005, tedy nulování nominálního kreditu je vždy k 15 následujícího měsíce ?) 2,- je toto snulování prováděno automaticky bez ohledu na datum zřízení vždy k 1 následujícího měsíce ???

Nargon (11.3.2005 11:03:45)

No protoze pisi ze nevycerpane navyseni datovehop limitu se presouva do dalsiho mesice, tak to asi pocitaji mesicne. Takze nulovani bude probihat k zacatku kazdeho mesice, a pokud ti to prvni mesic zridi v polovine tak ti nejspis daji plny datovy limit, a to co je jakoby navic ber jako bonus ke zrizeni.

y2k (11.3.2005 11:23:41)

Jj, dík.... Toto jsem taky četl, ale furt mi hlodá červíček, jestli dalším měsícem myslejí kalendářní měsíc a nebo měsíc zůčtovacího období ....... Logicky mi vyplývá kalendářní, ale jeden nikdy neví, co Českého úřadu napadne ................ Třeba bude někdo vědet přesněji, co vy na to ?

David (13.3.2005 10:35:37)

Nevycerpane navyseni, co to presne znamena? Tzn., ze pokud mam na ADSLink Fun 8GB limit a vycerpam jen 6 za mesic, tak dalsi mesic budu mit 8+2=10 GB?

Nargon (13.3.2005 11:27:43)

Ne Pokud mate 8GB a za mesic vycerpate 6, tak dalsi mesic mate stale 8. Ale pokud si jeden mesic k tem 8mi dokoupite dalsich 5 GB a stahnete 10, tak pristi mesic mate 8+3.

y2k (13.3.2005 10:15:12)

Doplnění : 13.03.2005 Dle slovenské infolinky je toto směrováno vždy k 10 každého měsíce.... Víte o tom něco ?? Slováci na této infolince mi připadají poněkud neinformovaní a proto se mi tato informace nezdá ....