Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Dial-up

Dial-up

Jiřík (14.3.2005 14:53:32)

Zdar lidi, tohle téma sem asi nepatří, ale docela mě to zajímá:-) Už jsem přes dva roky připojenej na wi-fi , takže už dial-up naštěstí nepoužívám. Ale napadlo mě, jestli už se nabízí dial-up připojení za nějakej paušál ( bez časovýho omezení ). Ptám se jenom tak pro zajímavostm, protože jsem zjistil, že už o tom vůbec nic nevim, jak jsem to přestal sledovat :-)

Panther (14.3.2005 15:32:35)

Pokud vim(dial up uz taky dlouho nepouzivam) tak stale zadny pousal neni a ani nebude.Bylo jenom nejaky testovaci obdobi kdy telecom vybranym jedincum pausal nabizel ale dal nic.

Anonym (15.3.2005 11:19:53)

Nejdýl nabízel paušál na dialup GTS od února do konce července 04. Za 600 s daní jsi moh bejt připojenej 120 hodin mimo špičku v měsíci. Ale pěkně na tom prodělali, protože telekomu museli zaplatit ze těch 120 hodin aspoň 3x tolik (podle jeho tarifu na internet +- 20,- hod.)

Jiřík (15.3.2005 13:22:40)

Stejně je to sviňárna takhle z lidí tahat prachy za takový šnečí připojení k internetu. Telecom si fakt dělá co chce. Fakt je mi líto těch lidí, co nemaj jinou možnost než dial-up. Byl jsem na něm 3 roky a nikdy víc.

Anonym (14.3.2005 19:19:29)

Telecom to jednou poradne zchyta za to ze nebyl schopen nabidnout zivotaschopny flatrate pausal. Treba za par let bude chtit byt naka telekomunikacni firma zajimava. Zazaluje CTc za usly zisk a vytriska z toho desny prachy. To samy ISPs.

Jiřík (14.3.2005 21:40:06)

Neřek bych, že to Telecom schytá o to už se jeho právníci postaraj, aby tomu tak nebylo. To by musela být hodně odvážná firma, aby ho chtěla zažalovat za něco takovýho. Je fakt,že ho párkrát zažalovali, ale co z toho - nějakejch pár milionovejch pokut při jeho zisku miliard, co to pro ČTc je.

Anonym (15.3.2005 11:04:13)

V tu dobu budou ti co za to muzou uz v duchodu na Kanarech,takze bezpredmetna poznamka.