Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak je to s poskytovateli ADSL

Jak je to s poskytovateli ADSL

Assis (30.3.2005 09:26:27)

Cavec mel bych par dotazu... Chtel bych se zeptat jestli jsou vsechny sluzby vsech operatoru (Volny,Nextra Contactel atd...) dostupne v cele CR nebo jen ve velkych mestech a na vesnici jsem odkazan na nabidku Ceskeho Telecomu a jestli ne tak jak to zjistim. Kdyz jsem si sve cislo vlozil tady do overovace tak mi vyhodil hlasku:Na Vámi zvoleném telefonním čísle 'xxx xxx xxx' je možno služby DSL okamžitě objednat. Připojení je možno realizovat v síti Českého Telecomu. Prozatim jsem si vybral z nabidky telecomu Internet Broadband - protoze budu ADSL sdilet mezi vice uzivatelu nemuzu mit linku s FUP prozatim bych si vzal 512 casem az nas bude vic 1024,ale stve me limit kterej u Internet Broadband od telecomu je, ze se plati giga nad limit. V pripade ze by bylo mozne objednat sluzby i od jine spolecnosti co by jste mi doporucili pujde o wifi sit s 5-10 PC. Diky moc, asi to jsou stupidni otazky pro lidi co do ADSL vidi,ale ja doted vzdy bral conectivitu bezdratove a proto jsme nemel s ADSL tu cest.

Pavel (30.3.2005 09:49:06)

https://checkdslam.telenornetworks.cz/ tady mas na telenor odkaz pokud by jste ho tam mely a le pochybuji ale na tvou otazku : tam kde jde CTc tam jdou i alternativci s preprodavanym pripojenim Ctc. ono vlastne muzes mit pouze 3 poskitovatele nezavych na sobe co se DSlamu dotyka a to CTc , CR , TN (Cesky telekom , Ceske radiokomunikace , telenor Networks)

Assis (30.3.2005 10:31:08)

Diky...Telenor unas neni, jak se dalo asi ocekavat, takze mi zbyde pouze CTc Internet Broadband Mate snim nejake zkusenosti?????

Anonym (30.3.2005 11:58:08)

vyhledej si o tom info v tomto foru a nebuď lenoch

Anonym (30.3.2005 13:03:20)

Broadband je v pohode,teda byl.Poslednich 14 jsou pingy od 120-150ms a konci u nebe,ale nemaji to vsichni i sousedi v dome maji jeden spatny ping a druhy super :)

Assis (30.3.2005 13:43:03)

Dival jsem se na CR (ceske radiokomunikace a na jejich Bluetone a byl by unas dostupnej a cenove vychazi lip jak Internet Broadband CT obzvlast kdyz maji ted tu akci..... Co rikate na bluetone???

marek (3.4.2005 11:01:47)

Bluetone se mě moc nelibi