Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Tip na dobre pripojeni:)

Tip na dobre pripojeni:)

Petr (9.4.2005 19:23:46)

Zdravim,tak jsem konecne zrusil CTc,protoze 2300kc /mes.za dialup ucty jsou uz vazne hodne!!! Kamarad mi doporucil tento web,kde jsem si nasel wifi pripojeni pres firmu cznet.cz .Oni maji celkem velkou sit vetsinou na Praze 8,9 atd.Se sousedem u nas v dome jsme se domluvili,ze od CZNETu koupime 2Mbity rychlost a rozdelime si ji mezi sebou,protoze za tuhle rychlost chteji 2000kc s DPH a to znamena 1000kc ja a 1000kc soused.Takze nas to vyjde daleko levneji,ze soucasne pripojeni u telecomu a zaroven budeme mit rychlejsi internet. Porizeni nas vyslo kazdeho na 1500kc vcetne instalace od jejich technika,takze celkem pohoda.Po instalaci a testovani jsme se nestacili divit,protoze internet nam funguje 100% veskereho casu opravdu naplno-2000/2000kbit(udajne maji ted nejakou akci a misto agregace 1/3 davaji vse 1/1).Co je super,to jsou vyborne pingy na herni servery v internetu a protoze hraju celkem dost,tak to ocenim. U telecomu jsem mel kolem az 500ms a pres cznet mam 8-12!!!. Co se mi jeste libi,je to,ze neomezuji rychlost ve vlastni siti,takze s kolegou z prace ,ktery ma od nich pripojeni v hovorcovicich muzeme sdilet nejaky ten softik atd. Nechci tady cznetu delat reklamu,ale fuck-off telecom a ti,co je podporuji!!! P.S. czneti ted zavadeji neco jako pevne linky s prazskym cislem, vse pres jejich sit a je to bez pausalu(taky dobry,ale bojim se,ze mi to bude pripominat cesky telecom,tak jeste uvidim,jestli do toho pujdu:) Co mi ale na teto firme mrzi je to,ze nemaji signal na praze 5,kde bydli rodice a ti museji stale trpet pitomej telecom(wifi u nich dle teto databaze neni) Na zaver,koho by tahle firma zajimala,tak se kouknete na jejich web: www.cznet.cz, nebo taky www.pripojenikinternetu.cz. Zdravi Petr alias jabko

__________P0d_ČaRoU (9.4.2005 20:54:37)

1. Nevim proc se divis 500 ms ping na dialup. 2. Kazdy taky nebydli v Pepikove. 3. Uz zase vidim ty negativni odpovedi, tak si to nechte pro sebe.

Dandy (9.4.2005 22:41:09)

Přesně, ne každý má to štěstí (nebo spíš smůlu ?) že žije v milionové Praze kde tě připojí na net každá druhá firma. Ja bydlím na vesnici a za ADSL jsem vděčný. Platit nehorázné prachy za dial-up je tošku moc, ale bohužel je stále hodně lidí na něm závislých.

Panther (9.4.2005 22:09:58)

Dobry pokus o reklamu! A i kdyz Telecom nemam zrovna v lasce,tak mu krivdis - spolehlive pripojeni to je, rozhodne vic nez WI-FI, ping neni spatnej(po 14 dnech kdy byly problemy)- kolem 20ms, ve vlastni siti je rychlost taky neomezena. A konecne ta nehorazna lez o cene!Podle ceniku na http://www.cznet.cz/mambo/index.php?option=com_content&task=view&id=101&Itemid=69 stoji tebou zminovane pripojeni 2048/2048 bez omezeni 17838Kc s DPH.K tomu 238/mesic verejna IP.Sice kvalitni ale drahe pripojeni.Srovnatelna rychlost s DSL 1024/256 stoji 1190Kc.Tak nevim proc tady placas blbosti?!

tatik expres 1024/256 (9.4.2005 22:47:30)

mam expres a ty me fuckujes?!! za to ze ho podporuju? jo podporuju protoze mne ta sluzba vyhovuje a ty se muzes fyfakovat tak akorat sam!!!

Anonym (9.4.2005 23:46:18)

hele ty pražáckej machýrku jak to myslíš asi můžou udělat lidi jako já co bydlej ve městě kde je 10 000 lidí tady mě 2 Mbity nabídne jenom Bluetone za 14 000 a na to fakt nemam takže sem rát že ten telecom má aspoň něco kdybych měl možnosti jako vy v praze tak u telecomu samozřejmě nejsem ale mě nic jinýho nezbejvá chápeš pražáckej machýrku

titan (10.4.2005 14:14:45)

Nemyslim si ze tvoje nadavky na prazaky sou na miste. Bydlim 10 minut tramvaji od centra a zadna WiFi sit u nas v baraku ani zadna kabelovka. Neni prazak jako prazak.

Anonym (10.4.2005 08:44:42)

Pánové, nenechte se zbytečně vytočit od člověka, kkterý je a) pracovníkem CZNetu nebo PR agentury b) natolik schopný přispěvatel, že se neumí ani podepsat (jabko vs. Jablko)