Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Odkup modemu - nelze

Odkup modemu - nelze

LaqueR (1.12.2003 16:42:17)

Ted mi prisel mail od *****. Radsi ani nebudu popisovat, co psal, a cely ho skopiruju sem: "Dobré odpoledne, dostal jsem informaci od CTc, ze odkup modemu mozny neni. Modem je mozne koupit pouze pri instalaci sluzby. S pozdravem a pranim hezkeho dne Pavel Raus spravce site INTERNET CZ,a.s." Muzete sem psat navrhy, co mu mam odpovedet... ten nejsprostejsi mu pak poslu. INTERNET.CZ me uz vazne zacina stvat... :( BTW jeden kamarad se divil, ze mam ADSL od Ceskynet.cz (internet.cz), ze pry kaslou na zakazniky, i kdyz jsou jinak OK. Tehdy jsem po nich jeste nic nechtel, a tak jsem se divil, byl jsem zatim spokojeny. Nyni ho uplne chapu. Na jeden mail od nich jsem musel cekat asi mesic a pul. Pak mi navic poslali tohle.... :(

Czario (1.12.2003 17:11:25)

tak jim napiš ať si ho ztrčej doprdele a že snima končíš :o) sem zvědavej co budou dělat s ojetym modemem (+si ho nějak hezky označ, třeba nesmivatelnou fixou a ten známí simnoul kosočtverce :o) a hezky zabal a vrať! já dostal modem takovej ten zelenej rejnoček od iol (telecomu mno fuj! :o) ) za 500-700 :o) lepší než platit těch 150 každej měsíc! a jestli to psal před měsícem a půl, tak třeba už kněmu došlo to, že už se prodávaj mno nevim :o)

LaqueR (1.12.2003 17:27:55)

Mno jo, on mi to uz poslal jednou (to byl ten mejl na kterej sem cekal) nacez sem mu odpovedel, ze ostatni ISP toto umoznuji, taky sem argumentoval tim, ze na strankach mel, ze sluzba je podminena ze strany CTc pronajmem modemu a ze jakmile to bude mozne, modem odprodaji. Oni to na tech strankach opravdu meli!! On mi nato odpovedel, ze se CTc znovu zepta. Za hodinku nasledoval mejl (to je ten co jsem sem skopiroval), ze mel pravdu, ctc pry odkoupeni modemu neumoznuje, co mu mam na to rict, co proboha!!! Ten admin (odpovida mi admin :D) je fakt debil, jakoze sproste nemluvim, ale fakt me nastval!! A moc! Modem radne oznacim a sluzbu nejspis odhlasim, resp pujdu k jinemu isp, protoze tohle nema obdoby... staci ze CTc je ***** HAHAH prej CTc neumoznuje odkoupeni modemu, jen pri instalaci, hahaha :D

Jarda (1.12.2003 19:37:28)

Normalne je posli doprdele a skonci s nima ;)

Czario (2.12.2003 13:57:41)

jinak já mam ISP iol tzn Telecom a modemek sem si normálně už koupil :o)

LaqueR (2.12.2003 14:03:10)

Mno oni si uz vsichni normalne koupili!! Ale co mu ja mam rict, uz sem to jednou psal, a on odpovedel tohle... skoncim s nima a jdu jinam fakt me to nastvalo :D

Miroslav Šilhavý (2.12.2003 14:11:45)

Máš migrovanou přípojku? Na starých 192 kbit nejde odkup opravdu realizovat. Na 512 kbit už ano.

LaqueR (2.12.2003 15:40:06)

Nemam premigrovano, ale my jsme se bavili o tom, jak to bude s prechodem na novy tarif. V teto souvislosti jsem se ho zeptal, budu-li moci premigrovat.

Miroslav Šilhavý (3.12.2003 08:02:45)

Po migraci to ČTc na 100% odprodává, před migrací na 100% ne.

Mirek (3.12.2003 13:09:16)

Srejně tak i Nextra. Modem mám již odkoupený od 10.11. Fakturace proběhne v běžné faktuře za listopad. Legislativní sada= záruční list , návod atd prý zhruba za měsíc,neboť to ještě nedošlo z ČTc.