Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > zase ta Nextra

zase ta Nextra

alchimo (26.4.2005 14:53:48)

zdárek mam v celku problém,konečně mi došel balíček a já se těšil,že si zapařim Vietcong po netu s malym pingem a ono hov.....když se připojim na net,tak je náhoda když se mi spustí prohlížeč a nezobrazí se:stránka není k dispozoci....no a když se připojim na VC,tak mam ping okolo 200..což je docela dost na to,že mam Nextra 512/128kbps....zkusim formát discu,ale pochybuju,že to pomůže...nechci jim tam volat,stejně mě pošlou do pí....tak se obracim na vás..dík....

Hooonza (26.4.2005 16:09:45)

A máš to přes Telecom (Basic, Start, Standard) nebo Telenor Networks (Fun)? Jestli to první, tak si stěžuj na žlutý a ne na zelený.

nick (26.4.2005 16:26:45)

zeleni nebo zluti...to mas jedno...pac modri uz vedi :)) btw: zkus si projit PC a smazat veskerey Spyware, odinstalovat kazu, dc++ a jiny p2p braky... nick

Diablo (26.4.2005 19:03:20)

toto by me zajimalo, pac FUN je poskytovan i v sitich zlutejch :)) viz tento email Dobrý den, služba FUN 1M je poskytována bez rozdílu platformy, resp. je preferována technologie TN. Pokud tedy na Vašem telef. čísle je dostupná technologie TN, bude služba poskytnuta na této technologii, jinak na technologii ČTc. V případě stěhování se postupuje de facto stejně jako při zřízení nové služby, tedy je zde poplatek za zřízení podle aktuálního ceníku. S pozdravem Radim Ponert -----Original Message----- From: Petr Barták [mailto:bartak.petr@centrum.cz] Sent: Tuesday, April 26, 2005 1:24 PM To: ADSL Subject: ADSL Fun 1024/256 Dobry den, chci se zeptat zda-li je sluzba ADSL Fun 1024/256, ktera je nyni v akci s limitem 10GB dat na mesic za 690KC jestli ej dostupna i v siti Ceskeho Telecomu a nejenom v siti Telenoru a druhy dotaz, kdyz se prestehuji, bude mi ADSL prevedeno i do noveho bydliste(samozrejme ADSL je dostupne v te dane lokalite) a jestli bych pote za preneseni ADSL platil nejaky poplatek, dekuji Bartak

Anonym (26.4.2005 19:07:00)

Vždy je třeba se obrátit na toho komu platíš fakturu za ADSL,nerozhoduje přes koho to je zapojený.

Diablo (26.4.2005 19:15:57)

ano to netvrdim :)) samozrejme, ale ze tarif FUN neni pouze pres sit telenoru :)

Anonym (26.4.2005 18:54:11)

jj, ukliď si na compu, vypni všechny rezidenty apod. a hlavně si nepořizuj USB modem, ten je na hov..