Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > TELECOM...ADSL...končím!!!!!!!!100% zdražení.......

TELECOM...ADSL...končím!!!!!!!!100% zdražení.......

Parkan (28.4.2005 18:54:41)

PO dnešním telefonickém hivoru s operátorkou ohledně nových cen.....odhlásím telefon.a ADSL....doposud Home mini tarif žádné volání čistě jen na ADSL....ale ted co to zdrařily na 320Kč je to hrozný.....prej dostaly pokutu a zákazník to má zaplatit kde to jsme.................Děkuji i našim pánům poslancům za prodej TELECOMU!!!!!!!!!!

Radkus (28.4.2005 19:14:49)

Ja nevim nad cim se tady vubec rozcilujes, ze je Telecom zlodej to uz vime davno vsichni a to ze ho prebral jiny zlodej, tak snad necekas nejakou zmenu k lepsimu. Jedina obrana je odhlasit telefon a podivat se po necem jinem, idealne Wifi, nebo mobil s EDGE a sborove vsichni rict: Necht mi Telecom polibi Pozadi!

Anonym (28.4.2005 19:21:04)

Dokážě mě to rozčílit..........je smůla že jsem závislej jen na drátech...tedy telefon.. Ale že pokutu co dostal ČT musej zaplatit zákazník no fuj.......

Anonym (28.4.2005 19:23:26)

ze se rozcilujes, vzdyt jsou to kecy...neverim, ze by tohle nekdo na nejake helplajne rekl....z toho kouka PR na 100 honu

Anonym (28.4.2005 19:25:41)

Zalezi jak to rekla...

domek (28.4.2005 23:49:44)

Je asi myšleno 100% za HOME MINI. Z cca 230 na 330 a to bez hovorů. Stači mrknout na cenik. Kdo nepřejde dobrovolně, tomu to převedou sami. Potvrzeno i operátorkou. Takže věřit sice nemusíš, platit ale ano.

Radkus (29.4.2005 20:51:30)

Hele Admin mi to zmenil na Pozadi, taky dobry:), stejne vsichni vime co tim chci rict, jinak ja se pripojuji pres modem a druhou moznosti je jedine mobil, CDMA taky v nedohlednu takze pro me je to jednoducha volba.

XXX (28.4.2005 22:56:15)

Jestli chcete mit v tehle republice slusne internetove pripojeni dokopejte lokalni ISP aby se pripojovaly k Internetu primo pres druheho nejvetsiho datoveho operatora v CR a ne jen k prekupnikum. Optiku ma ve vsech castech CR a ceny vzhledek k opravdu nesdilene sirce pasma teke nejsou spatne - www.cdt.cz . Pater v desitkach gigabitu taky neco snese ;-) .

jiji (29.4.2005 21:15:23)

a co se klofnout na souseda a sabnout se na pul idealni soused by byl ktery chodi jenom na mejla a nemusel by davat pulku