Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nextra 4 mbit - navyseni uz probiha

Nextra 4 mbit - navyseni uz probiha

xtom (3.5.2005 13:35:51)

Ted pred chvili jsem dostal mail ze mi byla navysena rychlost na 4mbity, jsem v praci takze nemam poneti jak to jede :): Vážený zákazníku, dovolte nám, abychom Vám poděkovali, že využíváte internetových a datových služeb založených na širokopásmových technologiích společnosti NEXTRA Czech Republic na platformě sesterské společnosti Telenor Networks. Našim cílem je poskytovat kvalitní služby a řešení a tím našim zákazníkům umožnit tyto služby co nejefektivněji využívat. Důkazem toho je i tato informace, kterou Vás, jak pevně doufáme, příjemně potěšíme. V rámci uvedení nového portfolia služeb pro přístup k Internetu využívající technologii xDSL došlo k navýšení nominální přenosové rychlosti Vaší internetové přípojky na dvojnásobnou rychlost zdarma, tj. bez jakéhokoli navýšení ceny oproti Vámi užívané stávající službě. Mimo navýšení rychlosti dochází ke zlepšení i dalších parametrů poskytované služby, jako je např. navýšení datového kreditu, a zároveň ke změně obchodního názvu služby následujícím způsobem: NEXTRA ADSLink Fun 512/128 zdarma změněna na službu FUN 1M s přenosovou rychlostí 1024/256 kbps NEXTRA ADSLink Fun 2048/384 zdarma změněna na službu FUN 4M s přenosovou rychlostí 4096/384 kbps K uvedené změně došlo formou vzdálené rekonfigurace Vaší přípojky, a to dnešních nočních hodinách. V rámci této změny došlo ke krátkodobému výpadku v řádu několika minut. Pokud by Vaše přípojka vykazovala chybové stavy, kontaktujte prosím naši nepřetržitou linku zákaznické podpory s telefonním číslem 296 355 692. V případě jakýchkoli dotazů ohledně provedené změny nás kontaktujte na emailové adrese adsl_koordinator@nextra.cz, a to nejpozději do 10ti dní od obdržení tohoto oznámení. Máte-li zájem o další podrobné informace ohledně služby NEXTRA FUN navštivte naše webové stránky http://www.nextra.cz. Vážený zákazníku, věříme, že zvýšení přenosové rychlosti Vaší přípojky bude mít Váš pozitivní ohlas a že i nadále budete s našimi službami spokojen. S přátelským pozdravem Společnost NEXTRA Czech Republic s.r.o.

Anonym (3.5.2005 14:42:33)

Di do haje

xtom (3.5.2005 14:50:36)

Do ktere?

Jarda (3.5.2005 15:47:43)

Fakt zase nějakej závistivej inteligent kterej je připojenej přes prádelní šňůru.

Zabar (3.5.2005 14:58:12)

Rekni pls lokaci, at je videt, jak budou postupovat, jestli se prida nekdo dalsi a nahlasi zas jinou oblast...

Anonym (3.5.2005 15:02:43)

Navýšení v Praze 4 Podolí proběhlo. U mě sice z 512 na 1M, ale to myslim neni důležitý.

Anonym (3.5.2005 15:16:42)

Já furt nic .Lokalita Praha 5 Hlubočepy.

Anonym (3.5.2005 16:12:48)

Pankrác teď a další později ...

xtom (4.5.2005 11:06:59)

No jsem na P4-nusle, u kongr. centra. Pingy se v podstate nezmenily 8-10 ms na gamezone a jede to tak 430-450kB/s (3.3Mb/s). 4Mbit to neni, ale i tak je to hoodne rychly