Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Návod: Jak si udělat opravdu neomezeny Expres

Návod: Jak si udělat opravdu neomezeny Expres

Tomáš (6.5.2005 17:13:48)

Takže přináším Vám jeden tip, který se asi uplatní v blízké budoucnosti...Jde o Proxy ... Proxy přináší mnoho výhod a samozřejmě i par nepatřičných nevýhod...Ale ty nechme teď stranou.Princip je v tom, že některý uživatel vnitřní sítě telecomu (tzn. uživatel ADSL Telecomu, údajně i pracovník) vytvoří PROXY Server . Jak už jsme stihli zjistit tak uživatel s uživatelem ve vnitřní síti ČTc se sebou komunikuje plnou rychlostí i když už je uplatněn FUP.Také jsme stihli zjistit, že Rychlost upload se nesnižuje vůbec s uplatněním FUP v jakékoli síti.Takže stačí se připojit na daný Proxy server ve vnitřní síti a rázem se stáva s Internet Epxres OPRAVDU Neomezená služba bez uplatnění FUP a se stály vysokou rychlostí. Sám sem mněl možnost to otestovat a vysledek je opravdu pozitivní.Já ospobně jsem vyskoušel tyhle proxy servery: WinProxy,Proxy+ a FreeProxy .. u poslední variatny jsem zůstal doposud... Možnost stahnout si tyto nekomerční Software's je např. tady http://slunecnice.cz .Tento trik neni nijak trestný a neporušuje se v něm žádne pravidlo Telecomu .. takže si myslím, že by toto mohl vyzkoušet každý z Vas... Děkuji a přeji Vám vychutnat si NEOMEZENÝ VYSOKORYCHLOSTNÍ INTERNET !!!

Nargon (6.5.2005 17:56:10)

Problem je prave ten PROXY SERVER. k tomu je potreba PC, ktere je v siti telecomu a nejlepe na paterni siti. Kdyz to bude jen nejaky dalsi uzivatel adsl tak to lepe nepojede.

Tomáš (6.5.2005 18:10:16)

A přišli jste na to že telecom má i Broadband kde je možnost mit neomezený net?Stačí najit dobrovolníka

Anonym (6.5.2005 18:24:23)

Ale max. rychlost bude stejně max. 256 kbit/s a pokud se na něj připojí třeba 10 lidí,tak to bude 256/10=25,6 kbit/s.

Anonym (6.5.2005 18:58:02)

To je výborné, žvláště když se u konkurence zvyšuje FUP na 128 (teda 16 Kb). To se fuckt vypaltí realizovat. Takže se 6 lidí dohodne a pořídí si za 1800 Kč 1024 kB neomezeně,takže: Každý bude paltit svůj ADSL 750 Kč měsíčně a k tomu ještě bude každý platit 300 Kč za to že když bude ve FUPU tak mu to nepojede 6 kb ale 20 Kb. To je orpavdu geniální nápad co se vyplatí :o)

Tomáš (6.5.2005 19:06:41)

Tento tip je tu proto aby znázorňval jak lehce jde najít věci, které se dají použít proti monopólu a ne na to aby tady někdo kdo neumí naspat ani své jméno pomouval a různě kritizoval, když to ani nevyzkoušel ... :D Myslím, že ten kdo trochu uvažuje přišel na to, že 256KBps je určitě lepší než 64

Anonym (6.5.2005 19:12:27)

A co si udělat takový proxy server u sebe a používat jen pro sebe,pokud bude mít velkou kapacitu cache a bude dobře nastavený,tat si hodně snížíš trafic do netu,přemýslej o tom.

Proofy (7.5.2005 18:30:43)

funguje to.

Jmeno je Name (6.5.2005 19:14:10)

Ale prostě se to v praxi nevyplatí. Levnější řešení se stejným účinkem je podle mně: Koupit za 1800 neomezenou ADSL linku, koupit WIFI Acces point a napojit na tu jedinou linku 5 lidí. Pojede to rychle a bez FUPu, a výjde to jen 360 kč měsíčně na osobu? Nevím co tu řešíš? Navíc dneska můžeš přejít k Nextra Fun 1M (i na linká ČT) a máš FUP 128/128 čož je pohoda.

Tomáš (6.5.2005 21:45:40)

Co tím mysliš levnějši :DD:D:D Maš to uplně zdarma a ja takovy proxy server doma mam a do cache se mu pomalu ale jiste ulozuji data

Anonym (6.5.2005 21:59:38)

Mí řešení je levnější, protože když chceš mít jendo neomezené proxy tak stejně musíš koupit další linku ADSL za 1800 měšíčně a na ní hodit komp (server) za 3000 Kč min, který pojede pořád a bude fungovat jak proxy server.

Tomáš (6.5.2005 22:08:18)

Kdyby mněl každy člověk s expresem proxy server na ktery by byl napojen clovek tak by to slo , download by stacil a upload mozna taky

Tomáš (6.5.2005 19:00:53)

Asi sis nějak moc namluvil, že tu píšu o tom že proxy server by vytvořil někdo s rychlejšim připojením...A určitě je nesmyslné připojovat 10 lidi na 256 to mohlo napadnout opravdu jen tebe :D

Anonym (6.5.2005 18:00:43)

To je nesmysl,protože proxy ti bude posílat data rychlostí uploadu té přípojky,kde bude proxy cca 128 - 256 kbit/s a pokud to nebude v cache,tak bude proxy stahovat z netu a tam už bude FUP,takže cca 64 kbit/s.Prostě je to nesmysl.

Tomáš (6.5.2005 18:07:56)

No mněl sem na mysli nějakeho rychlejšiho uživatele mezi samymi by to jelo nejrychleji 256/256kbps

Tomáš (6.5.2005 18:10:58)

Nesmysl to určitě není protože jsem to testoval a jelo to pruměrně 230Kbps

Anonym (6.5.2005 20:21:28)

Pozor! Neomezený proxy server v síti Telecomu samozřejmě existuje. Pouze jeho parametry jsou veřejně utajovány. Samozřejmě stačí aby někdo kdo v Telecomu pracuje někomu vyzradil IP a port, pak už jenom stačí aby si dotyčný uživatel ADSL v tichosti tuto proxy nastavil do Exploreru a může samozřejmě stahovat zcela neomezeně a vůbec nikdo na to nepřijde.

Tomáš (6.5.2005 21:54:29)

A teď mi řekni skuď si na to přišel ... dej mi ip a mame to taky ... :D

domek (6.5.2005 21:59:06)

No trestný ten trik možná není, ale zcela určitě by to bylo v rozporu se smlouvu o poskytování ADSL. Pokud je mi známo, tak poskytovatelé, ve svých všeobecných podmínkách vylučují, aby kdokoliv z uživatelů přenechal jemu dodávané ADSL služby někomu jinému tak nekompromisně, že dokonce pro jeho rodinné příslušníky museli učinit vyjímku, aby umožnili uzavření smlouvy.

Tomáš (6.5.2005 22:10:20)

A nejsi ty nahodou s Telecomu ??? Jestli jo tak rekni at nam daji tu ip:port,jmeno a heslo :D

fanyn (7.5.2005 03:13:06)

No fakt jsem slyšel, že pré s poctivostí nejdál dojdeš. Ale asi jak kde a kdo. Moja švica s ní došla jen na kraj lesa. Mama ju pak dobřinkala a říkala ji: To máš zato, žes nectila DESATERO. Já fakt dodnes nevim jestli tu poctivost měla ztratit s jednim desetkrát, nebo s desetima naráz. Tomášu! Neviš jak to je s tim desaterem?

Tomáš (7.5.2005 16:48:07)

Ani moc ne :D

fanyn (7.5.2005 18:11:08)

Že já vul se taky ptám chlapa. Dyť ti přeci žádnó poctivost ztratit nemůžó, když ju nemaji a tak ani to DESATERO znat nemusijó. To se mně ulevilo když to vlastně ani vědět nemosim. Ešče by to mohlo byt třeba cosi neslušnyho, při zpovědi bych se to pak styděl vyslovit a trčel bych v tom hřichu až nadosmrti. Vono je fakt asi lepši nic nevědět. To pak vlastně ani nehřešim, když vo tym nic nevim i kdyby to byl hřich já nevim jaké a mužu aspoň klidně spat a aji v klidu umřit. Vždyť von Buh je přeci milostivé a tak mě ty hřichy vodpusti. Neškodilo by ale mit to nějak pozichrovany. Co když to s tó boži milostí néni až tak úplně pravda? Dyť to nikdo doposaváď nepotvrdil a konec světa snad bode podle jakéchsi indyánů už v roce 2012, nebo v letě 2028, jesli se na téch svéch stránkách www.razdva.cz/jaroha ten dobrák strefil. Kruci, že bych se přeci jenom vo tym DESATERU zkusil neco dozvědět? Třeba nekde na internetu. Tam je přeci všecko.

Anonym (7.5.2005 11:55:14)

Vazne nechapu co tady furt resite,mam Netbox bez omezeni a platim za to polovinu co vy s dojebanym adsl. Lovu zdar

Nargon (7.5.2005 12:00:03)

Asi proto ze adsl muze mit temer kazdy a Netbox jen par vyvolenych, kteri jsou pokryti.

Anonym (7.5.2005 19:09:54)

YoU ArE StUpId ! ! !

Anonym (8.5.2005 10:30:25)

Az na to ze o proxyne jako zpusobu obchazeni fupu se mluvi od ty doby co vubec nejakej fup existuje....tak si moc nemysli buh vi jak nejses inovativni

Anonym (8.5.2005 11:07:38)

upozornil sem na to tohle vcera meho isp a dneska me odpovedel ze se jedna o nekalou obchodni soutez a budou si na to stezovat ctu

Anonym (8.5.2005 11:11:13)

No... čtú je opravdu ten pravej :-(

kix (8.5.2005 15:28:22)

No, domnívám se, že tomu tak skutečně může být, když ČT je povinnen ADSL poskytovat za rovných podmínek ISP i svým org. složkám. Takto ČT má neomezený internet, byť jen v rámci své sítě, čehož alternativní ISP dosáhnout nemohou.

Anonym (8.5.2005 18:30:15)

Myslím,že toto bude fungovat i v rámci adsl od jiných ISP,pouze to není moc známé,protože mají málo zákazníků.Stačí najít třeba 2 uživatele stejného ISP a udělat si mezi jejich ip adresou tracert.Takže výsledek může být,že onen horlivý stěžovatel to zničí úplně všem,protože pak bude veškerý provoz routován přes ISP.