Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > DSL.cz: Měření potvrdila zdvojnásobení rychlostí NEXTRY

DSL.cz: Měření potvrdila zdvojnásobení rychlostí NEXTRY

Anonym (9.5.2005 00:00:00)

Dosahované rychlosti ADSL v ČR se meziměsíčně zvyšují již více než půl roku. Nárůstu pomáhá hlavně snaha provozovatelů ADSL přiblížit se nabídkám internetového připojení kabelových televizí. Pozitivní vliv má také lepší konkurenční prostředí mezi Českým Telecomem a ostatními velkoobchodními poskytovateli ADSL způsobené rozhodnutím ČTÚ o snížení poplatků za přístup k místní smyčce.

error (10.5.2005 09:11:29)

To je dobrý jméno Pětivoký. :-) Já zase znám nějakého Bělohubého. :-)))

Anonym (13.5.2005 02:47:12)

Jenom kdyby to zvyseni byla pravda : Udaje DSL.CZ : Rychlost vašeho internetu: Rychlost stahování dat: 234.8 KB/sec Rychlost připojení k Internetu: 1.8 Mbps Rychlost odezvy (PING): min: 16,702 ms, max: 23,008 ms, průměr: 20,315 ms udaje modemu : DSL Status Connected DSL Speed 448 Kbps Upstream, 4096 Kbps Downstream

oZZY (10.5.2005 18:52:10)

Vlastním Internet Expres Optimal 1024/256 od Telecomu...-je pravdou,že technické non-stop zázemí je perfektní-ochota techniků je na dobré úrovni. Ale domnívám se,že za tu cenu by mohl Telecom nastavit FAIR USER POLICY při plné rychlosti alespoň na 2 GB/týden...nestahuji filmy ,ani hudbu-chatuji-brouzdám po netu a hlavně hraji hry po síti-což mne vždycky "vyčerpá"-takže jsem zpomalen na 512 kbps. Pokud by Telecom nastavil službu na vyšší rychlost-dejme tomu 2048 kbps-a první zpomalení by bylo na 1024 kbps-při překročení Fair User Policy-tak by to bylo krapet snesitelnější-)))....Teď k internetu nemůžeme využívat telefonní program Home-Mini...-tak alespoň tou zvýšenou kapacitou Fair User Policy-by to mohl Telecom kompenzovat..co říkáte?...čuss.