Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Divny problem

Divny problem

Honza (19.5.2005 15:11:45)

Zdravim, mam takovy divny problem, rad hraju online hru Enemy Territory (dale ET), ale naskytl se neprijemny problem. Jinak TS je TeamSpeak a VT je Ventrilo - vsechno hlasove komunikacni programy. Od vcerejska sem presel na DSL, konrétně na to DSL od Telecomu v tom pilotním provozu, ale zatím s tím mám jenom problémy, nejenže jedu max 512/128 kb (bydlím 100m od ustredny), ale co hlavní a co me sere ......... Zapnu ET a Ventrillo, popr. TS, v pohode hraju, ale jakmile promluvim, tak hned ping 999 a sem zalagovany, proste nesmim mluvit, posluchat muzu. Upload mam v pohode - asi 12 kB, co jsem si nameril pres Net Limiter, ET+VT, popr. ET+TS, nezere vice jak 9 kB dohormady. Kdyz dam tahat neco z netu, rychlost toho tahani si omezim pomoci Download Acceleratoru na 30 kB a zaroven dam uploadovat neco na server, tak je vse OK, Upload jede zhruba tech 12-14kB a v pohode taham a pingy sou porad stejne (30 ms prumer na seznam.cz) Vubec nevim cim to muze byt. Myslim si ze to DSL, popr. nastaveni atd je vsechno OK, padz kdyby to nebylo tak by mi to delalo i pri tahani a zaroven odesilani dat, ale nedela, dela to jenom kdyz zapnu ET a s tim VT nebo TS a mluvim, cimz nepresahnu 10 kB uploadu a DL je tak max. 10 kB coz je OK. Ptal jsem se lidi, co maji to same - Internet Express Optimal a nemaji s tim zadne problemy. Dale jsem se ptal lidi co maji ul 128 a kazdy mi potvrdil ze s tim v pohode hraje a mluvi pres VT, nekdo dokonce rikal ze ma 96ku a bohate mu to staci. Jsem z toho zoufali, vubec nevim kde je chyba, vsechny programy jsem preinstaloval a nic, vira nemam. Jinak mam mode Alcatel Speed Touch 510. Ale jak rikam, tim si myslim ze to nebudek, kdyz to pri normlanim DL/UL dat jede ok.

Nargon (19.5.2005 19:18:52)

"vsechny programy jsem preinstaloval a nic" no a i windows si preinstaloval? tady hledej prvni chybu.

eNorm (20.5.2005 14:51:34)

Divny.. .zkus zmenit rate ve hre, a snizit bandwitch TS(VT) jinak me nic nenapada

Anonym (20.5.2005 17:34:50)

Tu rychlost 512 musis reklamovat porad dokola jak se tu tak pise rekord je 14 telefonatu na telecom nez to zvedly na 1024 :-)

Michal (21.5.2005 09:51:47)

A nemáš náhodou ten optimal 512/256?