Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL Contactel - Omezeni dat!!!!!!!!!!!

ADSL Contactel - Omezeni dat!!!!!!!!!!!

Petr Skuta (4.12.2003 16:27:25)

Jsem uzivatelem sluzby ADSL od fa Contactel. Smlouva mi byla predlozena z neomezenou kapacitou dat. Ted? 10Gb.... Chtel bych se zeptat kdo ma ADSL bez omezeni a jak to fungujë. Dekuji Skuta

Miroslav Šilhavý (4.12.2003 16:33:44)

Tarify byly omezené odjakživa. ČTc prodává pouze omezené. Ale někteří ISP, včetně kontaktelu, data nezpoplatnili. Pokud to máte ve smlouvě, myslím, že by se pro Vás nemuselo nic změnit.

LaqueR (4.12.2003 18:09:43)

Pokud sis kupoval sluzbu jeste se starym tarifem (kde je mimochodem veta, ze sluzba neni omezena ani casem ani daty), tak bud muzes pristoupit na migraci, popr. pozadat o dodatek ke smlouve. Jinak ti isp sluzbu nejspis vypovi, takze nemusis platit deinstalacni poplatek.Nesmis ale sluzbu vypovedet ty, jinak bys ho platit musel. Jinak 10 GB opravdu staci, ja jsem treba stahovac, na internetu AKTIVNE travim cca 6 hodin denne, nekdy vice... A do 10 GB se vejdu. Pokud mas smlouvu na dobu urcitou, tak si nemysli, ze ti ji ISP nemuze vypovedet. To se tyka jenom tebe, takze vypovedet nesmis ty. Hezke ze? :)

Nargon (5.12.2003 20:03:58)

Tiscali je bez omezeni, a proto to u nej vypada tak jak to vypada. Rychlost v pr**** a pingy taky, ale nema omezeny data :)

Miroslav Šilhavý (5.12.2003 20:06:35)

Podle hesla: kdo si jaký paket chytne, ten si ho může nechat ;-)

Olda (18.2.2004 19:29:03)

Nechci si tady hrát na chytrého, ale někdy je to omezení dobré (pro ty, co nestahují 100 filmů za měsíc :-)) ). Já jsem si Contactel vybral jednak podle toho, že de facto kopíruje carrier nabídku Telecominustů a taky podle toho, že je na něj nejmíň stížností ohledně rychlosti (inu, pokud ISP platí ČT 30 kachlí za GB, a někdo si stáhne 100 GB místo deseti, asi se jim to po čase přestane líbit). Já osobně si nestěžuju, rychlost mi neklesá ani v krizi pod 150kbps, v neděli po obědě vyletěla dokonce přes 400 a pingy vesměs 50-100ms, což je pro smrtelníka, který byl 4 roky odkázaný na dial-up hotový ráj ...