Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Na co si platíme ČTÚ?

Na co si platíme ČTÚ?

Hanz (26.5.2005 16:23:20)

Může mi někdo vysvětlit jaký přínos má pro občany ústav pod skratkou ČTÚ??? Není levnější a přínosnější nemít ČTÚ?

Anonym (26.5.2005 16:28:57)

ČTU je zde proto, aby zajistil, že nikdo nebude nabízet své služby levněji než konkurence. Jakmile někdo slevní, nařídí ČTU povinné minimální ceny a udělí pokuty. Taky v případě že budou ceny připadat z nějakého důvodu nízké, navrhno ČTU své ceny výhodnější pro prodejce! Funkce: ČTU >> Ochana poskytovatelů telekomunikančích služeb před zákazníky a jejich zájmem o nízké ceny.

Anonym (26.5.2005 18:47:03)

čtú je tady na to, aby chránil monopol českého telekomu a uměle brzdil rozvoj (viz 5G sítě)...

Anonym (26.5.2005 19:38:58)

CTu je dcerinna firma Ceskeho Telecomu zajistujici jeho dominantni postaveni na trhu a vydelavajici na procentech z vydelku CTc ve forme "prispevku na provoz"

Anonym (27.5.2005 02:18:28)

CeskoTelekomackaUnie

Anonym (27.5.2005 11:06:43)

Zajímal by mě názor našeho nejchytřejšího premiéra pana Paroubka? Ten jak se zdá tak je nejchytřejší ze všech, všem chce přikazovat co kdo má dělat a jak má mluvit, atp. (notně mi jeho chování přípomíná komunistycký režim!!!), tak by se k tomu vyjádřit!

Anonym (27.5.2005 12:23:52)

Nevim proc se navazis do premiera,copak si jeste nepochopil ze at je tam jakejkoliv sasek je propojeny at primo ci neprimo s nejvetsimy firmamy v zemi a jejich dobro je jim blizsi nez dobro zbytku obcanu?? Taky se mu nediv ze ma takove chovani cely zivot se vali jen v politice a praci videl pouze kdyz mu menily v kancelari (jeste za komancu) zarovku.