Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak to bude se starými ADSL tarify u VOLNÝHO??

Jak to bude se starými ADSL tarify u VOLNÝHO??

Browk (2.6.2005 22:34:28)

Mam ADSL 512/128 s limitem 1 GB od Volnýho. Ale jak to bude s nima dál? to mě převedou na ten novej tarif 512/128 s 5GB limitem?? Nebo upravěj nějak ty starý? Kdyby aspoň zdvojnásobili rychlost nebo něco... Nevíte někdo??

Anonym (3.6.2005 10:13:39)

uvidis ... ;o) v kazdem pripade te nenechame platit podle starych podminek, kdyz jsou nove, lepsi ...

Browk (3.6.2005 12:56:18)

No.. to zní jako slovo nějakého zasvěceného člověka... že by někdo z volnýho?? :o) Každopádně by to nějakou změnu chtělo... Btw včera mi poslali mailem, že migrace na nový tarify ze stávajících bude možná zhruba do 14 dnů přes http://adsl.volny.cz/zmenit-adsl/ Ale já ještě počkám, podle toho co se rozhodnou udělat se stávajícími...

pepik (6.6.2005 23:09:22)

na to sem taky zvedavej. myslim ze to bude tak jak rika MeTo.. nemuzes od nich nic cekat..

MeTo (3.6.2005 15:34:31)

LOL :) Kez by se takto Volny choval.... 2Browk : nestane se nic. Budes platit dal tohle, dokud neco pro "zmenu" neudelas ty sam. Ze strany Volnyho necekej zadne kroky, aniz bys je ty sam "nevyvolal".

Petr (8.6.2005 11:55:03)

No tak to je uplna utopie u Volneho... Pokud to vubec pujde, tak v kazdym pripade o to bude treba zazadat pomoci formulare o zmene parametru sluzby a ten je na jejich strankach radeji stale neaktualni aby to nekdo nemohl zkusit...

Petr (10.6.2005 16:17:52)

... no tak pro zmenu uz stary formular odstranili, ale novy stale chybi !!!

no.. (11.6.2005 11:56:16)

už sem tu někde psal, že mi z volnýho napsali, že přestup na nové tarify by měl být umožněn v průběhu července... - i přes on-line formulář na jejich stránkách

:) (11.6.2005 12:01:04)

a teď už tam maj tohle... Vážený zákazníku, v současné době je z technických důvodů změna služby nemožná. V několika málo dnech vám nabídneme pohodlný způsob, jak přejít na službu VOLNÝ ADSL dle vašeho přání. Datum dokončení úprav na formuláři pro změnu parametrů plánujeme ke dni 16.6.2005. Váš tým VOLNÝ

Dubak (13.6.2005 21:17:46)

mal som u volneho taky 512 - 1GB. Chcel som to zmenit na 3 GB. telefonicky poradili ze treba vyplnit formular a psolat, ale ze to pojde az asi za dva tyzdne ze aktivuju len ludi v akcii. Ale ze to spravia potom aj spetne. Musel som vyplnit formular, poslat postou, poslali postou na majitelku linky dodatek ke smlouve. Potom som tam volal tak mi povedali ze to nejde, akcia sa predlzila a stale aktivuju len novych v akcii a mozu mi to zmenit asi za mesiac. Tak som miesto dodatku poslal vypoved. ----------------- www.vysoketatry.cz

Petr (13.6.2005 09:50:54)

Nevim samozrejme odkud mate tyto informace, nicmene bylo by to pro Volneho naprosto typicke - nove tarify plati od 1. cervna, pak min. mesic "premysli" a vytvari se formular, zrejme ho tedy v prubehu cervence zprovozni a v nejlepsim pripade muzeme mit tedy aktivni novy tarif od srpna. A to vse bez zadneho informovani stavajicich zakazniku, takze takhle si to presne nepredstavuji....

Anonym (13.6.2005 15:26:48)

Petre a zapomnel jsi ze budes muset poslat ke zmene i kdyz si ji objednas prez net zadost s notarsky overenym podpisem.Teda pokud tam je stejny managment jako pred rokem :)

Martin (10.6.2005 23:02:50)

....na jejich Hotline jsem se dozvěděl, že lze použít starý formulár a nově zvolený tarif tam dopsat rukou.

volny (10.6.2005 21:37:10)

Udela na tom 2 krat vetsi agregaci mirne podrazi a zvedne limit ze 3GB na 2,5GB tot vse zatim cus

volny (10.6.2005 23:05:50)

jESTE SEM SE DOZVEDEL ZE KE SVYM TARIFUM TED DAVAJI TZV INTERNET AKCELERATOR NEZERE TO TOLIK DATA PAC SE NEZOBRAZUJI OBRAZKY A MATE TED NACITANI AZ 8 KRAT RYCHLEJSI ALE DAVAJ TO PRY JEN NESTAHOVACUM JAKO BONUS.

Paric gameskovy (3.6.2005 11:07:51)

No ty by me taky velice zajimalo co s nama provedou. Ja mam 512/128 a 3GB takze dle novyho 5GB ?. Dale jejich cenik (PDF) je taky zajimavej. Pod tabulkou prehledu tarifu je ze "cena jiz obsahuje poplatek za nadhovorove pasmo" ale v tabulce "dalsi poplatky" je zase pod ni u * polplatek se plati u vsech tafifu 188 Kc. Takze taky ZAJIMAVE ZE ?

Anonym (16.6.2005 10:04:22)

Psal jsem , ze do 16. cervna si budete moci upgradovat VOLNY ADSL na nove tarify z webu ? Neni dnes 16. cervna ? A funguje ? Nekdo pochyboval ? :o) Co se tyce pripominek - kazdou konstruktivni pripominku, ktera bude technicky mozna, si minimalne necham projit hlavou. Neni nasim zamerem smerovat zakazniky nekam, bez ohledu na jejich prani a zajmy. Timto zpusobem funguji jine spolecnosti. Co se tyce pripominek - bez urazky, ale vykriky do tmy ignoruju ... Prostor a cas dostanou jen konstruktivni dotazy, idealne s emailovou adresou.

Petr (16.6.2005 11:29:06)

Skutecne se on-line formular objevil a dokonce po vyplneni doslo potvrzeni na mail. Sice to vypada jak kdybych si objednaval ADSL zcela nove a poprve, ale to je OK. Nicmene jeste uvidime kdy dorazi pisemna smlouva a kdy se tedy skutecne zmena projevi, o 1. cervenci stale dost pochybuji, ale rad to sem pak napisu.

browk (16.6.2005 14:26:49)

mně spíš zajímá co bude se zákazníky kteří mají staré tarify a nic měnit nebudou. Jestli budou automaticky převedeni na nové tarify anebo jim zůstanou staré a budou muset začít platit poplatek navíc za nadhovorové pásmo. V tom případě bych taky přešel na jiný tarif.. Ale jde o to, aby se VOLNÝ vyjádřil, jestli ty lidi který maj starý smlouvy na základě propojení, automaticky převede na "připojení" a ti potom nebudou muset platit poplatek za nadhlasové pásmo... Na technický podpoře se k tomu ještě nebyli schopný vyjádřit (přes mail)...

Anonym (16.6.2005 15:13:39)

na smlouve je psano, ze VOLNY jen tak neco zmenit nemuze ( treba premigrovat zakaznika ). Cili zakaznici budou informovani o cene za nadhovorovem pasmu a pokud se kdokoliv rozhodne premigrovat, tak bude moct. Kdo premigrovat nebude chtit, tak toho bohuzel sami od sebe prehodit nemuzeme... Nemuzeme jednostranne zmenit smlouvu, pokud druha strana nebude mit zajem ...

browk (16.6.2005 17:03:50)

browk... (16.6.2005 17:10:29)

nějak sem se uklik :) sorry... no ale v nějakym článku na webu psali, že převést zákazníka z propojení na připojení je jen administrativní záležitost a že to není žádný problém. Tak jsem myslel, jestli právě VOLNÝ nebude v tomto ohledu činit nějaké kroky, aby zbytečně lidé nemuseli poplatek za nadhovor. pásmo platit.. No ale jestli je to jak říkáte, asi to teda taky rovnou změnim na nový tarif... A Když přemigruju, nebudu mít v nový smlouvě zas nějaký kulišárny..? Třeba jako že by mi tam dali minimální dobu používání nebo tak něco.. U VOLNÝHO už jsem přes rok, takže to by se tam vůbec nemělo objevit...

Anonym (16.6.2005 15:09:04)

Smluvu dostanes dnes cca o pulnoci mailem ... casem to pujde i jinak, jednoduseji, ale prozatim je k dispozici alespon toto reseni.

Paric gameskovy (16.6.2005 16:46:38)

to Anonym: Chtel bych takhle zeptat "anonyma", kdyz to tady funguje mozna lepe nez infolinka :), proc mi z niceho nic zacly chodit tistene papirove faktury za pausal do post. schranky ? Nikdy sem o ne nezadal a k tomu jsou psane na "majitele linky" ktery nejsem ja. Pausal platim pres web.

Anonym (16.6.2005 17:12:24)

infolinka ti odpovi vzdycky .. ja jen pokud mam cas .. takze treba tejden ne .. ;o) .. faktury jsou v poradi .. jestli chces, dej mi vedet na fake@email.cz co by se ti krome nezasilani slozenky u faktur hodilo ( nemyslim blbosti, ale treba pristup ke vsem elektronickym fakturam z webu atd ..)

Anonym (16.6.2005 18:15:13)

Jestli to neni maskovani tak vydim prvniho clovek z volnyho ktery je neco schopen delat,asi budes novej tak se nedej otravit temi ... kteri jen behaj kourit pred vchod a nadavaj jaky sou ty zakaznici dementi.Stal sem vedle nich a opravdu to nebyli jen lidi z helpu uz podle kvadra.