Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Rychlosti ADSL od Telenoru dohnaly kabelovky

Rychlosti ADSL od Telenoru dohnaly kabelovky

Anonym (7.6.2005 00:00:00)

Zatímco koncem minulého roku byly přípojky kabelového internetu v průměru čtyřikrát rychlejší než ADSL, v květnu dosahovaly rychlosti kabelového internetu už „jen“ dvojnásobku rychlostí ADSL. Zákazníci, kteří mají ADSL na principu pronájmu místní smyčky (LLU) od Telenor Networks, dosahují rychlosti srovnatelné s kabelovým internetem již nyní.

Anonym (7.6.2005 00:23:23)

Ja neznam nikoho kdo by mel ADSL od Telenoru :) je ho mnohem min nez kabelovek :) takze takove informace ze zrychluje nebo zlevnuje jsou naprosto nanic :D

Anonym (7.6.2005 15:15:58)

To máš pravdu já znám akorát sám sebe ,ale lidí co maj kabelovku znám spoustu. Doufejme že se Telenoru bude dařit rozšiřovat své pokrytí a jak kabelovka tak Telecom budou muset nějak zarágovat a konečně se pohnou ledy tím správným směrem

Anonym (7.6.2005 15:59:13)

jj to je pravda

trewis (8.6.2005 07:05:45)

Mno ja zas tak neprejuze aby se telenor tak rychle rozsiroval uz ted obcas na 4 Mbit lajne to jede treba jen 1Mbit a coz teprw az bude pripojen 5ti nasobek lidi, kam to az muze west s kvalitou sluzby treba i ty kabelovky vi ze pripojit 10 krat vic lidi tak uz jim to nemusi slapat vsem jak ma.

y2k (8.6.2005 08:06:40)

Já mám od Nextry > Telenoru 4M a mohu objektivně říct, že rychlost v Downu je stabilně a trvale na 3420Kbps. A jinak, čím víc lidí, tím méně jsou pociťovat účinky agregace.

HollyG (16.6.2005 19:53:09)

Presne tak nevim kde si prisel na to ze to jede 1,5Mb, mozna merenim rychlosti tady ktery meri dost casto nesmysle (tedy vzdy kdyz blbne tak presne 1,5Mb...)

Anonym (7.6.2005 08:40:06)

No však do jednoho společnýho segmentu nemůžou rvát pořád vyšší a vyšší rychlosti. Můžou sice upgradovat technologii ale pořád to neni ono. Sdílenej segment-kabelovka versus vyhrazenej drát jen můj-xDSL

Sergejik (7.6.2005 14:39:31)

Jen se vsichni modleme, at CTU, ktery si pacickuje s Telecomem nezatrhne prodavani mistnich smycek. Pokud ne a firme Telenor se podari nakoupit vetsi mnozstvi smycek od Telecomu a navic treba i bez nutnosti placeni hlasoveho tarifu (resp. pevne linky). Tak pujde TELECOM prdet. To, ze nesel uz davno, je jen diky kamaradickovani s CTU a momentalni neochoty kabelovych operatoru o vetsi pocet pokryti. DOUFAM, ze se jiz brzy dockame odpocitavani poslednich DNI zivota nejvetsi katastrofy CR... zavolam nashledanou... pane Berdare a spol.

Anonym (8.6.2005 08:00:29)

Problem je taky v tom ze se mistni smycky nenakupuji ale pronajimaji.

phylie (8.6.2005 13:33:14)

Ja bych se taky pripojil s chvalou na ADSL.. sice se skepsi, ale prece jen jsem si poridil "revolucni" ADSLko Volny a vzhlem k tomu, ze jsem az doted mel doma jen dial-up, tak nakonec nezbyva nez priznat, ze to jejich ADSL je fakt revolucni.. slape super a jeste jsem nenasel nic, na co bych si stezoval...

Anonym (16.6.2005 19:40:36)

>Není bez zajímavosti, že ve Spojených Státech nabízí >společnost SBC za podobnou cenu (14,95 USD měsíčně) >službu DSL Express s rychlostí až 1,5 Mb/s. Není bez zajímavosti, že ve Francii se nabízí za podobnou cenu (15 Euro měsíčně) služba s rychlostí 8 Mb/s.