Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Doba doručení modemu u Internet expres

Doba doručení modemu u Internet expres

Petr (7.6.2005 10:23:52)

Zajímalo by mě za jak dlouho aktivuje ČT internet? Nemá někdo zkušenost s tím za jak dlouho mu došel modem??

Petr jiný (7.6.2005 10:58:46)

V Pondeli jsem objednal na 800123456, a ve Středu byl modem doma včetně aktivované DSL přípojky. Stačí????

marvin (7.6.2005 11:34:04)

18.4.05 jsem objednal, do dneška není aktivováno, měsíc chodily automatické emaily o prodloužení doby realizace, ovšem bez jakýchkoliv časových údajů, teď už nechodí ani ty emaily. Stačí?

Anonym (7.6.2005 14:05:41)

V pátek ráno jsem objednal, v pondělí na info lince mi sdělili, že se mohu připojit. Bohužel, modem jedu koupit zítra, tak to nemohu potvrdit. Nejvíc mě překvapilo, že mohu jít až na 2 mega připojení. Jsem 3,5 km od ústředny. Udajně tady maji nějakou novou technologii. Všude to bude asi jinak. Tady adsl zprovoznili až koncem dubna.

Super Lama (7.6.2005 12:23:15)

Od objednávky po připojení na net asi 8 dní.

Karel (7.6.2005 12:25:23)

Od objednání do doby realizace a SKUTEČNÉHO zapnutí expresu 5 měsíců. Slíbeno do 2 týdnů. Instal.balíček NIKDY nedorazil. Asi 10 urgencí a reklamací. Nakonec zakoupen osobně v Telepointu. Dorazil měsíc po zapnutí expresu a ani se nedivili,že jedu a ještě nemám od nich modem. Stačí ???

Anonym (7.6.2005 13:13:23)

Dobry. Ale tohle asi nebude obvykly stav. V cem byl problem jsi nezjistoval?

Karel (7.6.2005 17:28:46)

Když jsem objednával Adsl vypadalo vše v normálu. Objednávka,ověření dostupnosti atd. A pak to přišlo...oznámení o prodloužení technické realizace adsl služby pro číslo... Jediný mail,který kdy dorazil! A pak bylo asi 14 dnů nic. Čekal jsem jak trotl,až mi to nedalo a zavolal jsem na 800..co se děje? Slečna mě ohromila"mám tady že adsl pro Vás PROZATÍM není možné. Jo zapoměl jsem jednu maličkost(pro telekomunisty)měl jsem tehdy ISDN a pro zavedení ADSL bylo potřeba odkoupení koncého zařízení(dodnes nechápu proč to vadilo) s tím,že jsem měl úpis na ještě asi 7 měsíců a účtovali mi dobu OD zapojení ADSL. Tímto jsem zaplatil na faktůře asi 700,-Kč za něco co jak jsem zjistil následovně mi bylo k ho***,protože ty ku*** mi to nezprovoznili ještě několik měsíců !!! ale prachy za odprodej ISDN si zaúčtovali hned na první faktůře. Tímto mě vysloveně okradli,jelikož kdybych věděl,že budu stále bez ADSL nebudu přece odkupovat dříve koncovku ISDN!! Ihned jak to vše proběhlo( pár měsíců :( ) jsem to reklamoval, paní se hezky zasmála a řekla mi,že to může dát k reklamaci,ale výsledek bude nulový jelikož jsem o odkup požádal sám!!! Což je sice pravda,ale pod jejich požadavkem před zapojením ADSL. Teď když si to zase všechno vybavuji,tak se mi otvírá nůž v kapse.... Nakonec asi po 15 urgencích na zapojení ADSL mi milostivě zavolali,že v mé ustředně už pro mě našli přípojku (cituji telefonát) Myslím,že k tomu není co dodat...

Martin (7.6.2005 13:36:12)

Po objednávce do dvou dnů přišel mail o zprovoznění služby. Následující den přišel mail o odeslání instalačního balíčku na mou adresu a do tří dnů balíček dorazil.