Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > na jakem z novych tarifu ADSL se da jeste hrat online?

na jakem z novych tarifu ADSL se da jeste hrat online?

pipi (9.6.2005 19:32:13)

prosim o radu, na jakem ADSL se da jeste hrat (treba Enemy Territory)? mel jsem contactela 512 a pingy kolem 50 ms ale kdyz jsem sledoval traffic, tak to zralo celkem dost dat, takovych 30kB za sec. Mate uz nekdo zkusenosti s hranim na 128/64? Me se zda, ze to bude na hrani nedostatecne . No a kdyz by to bylo podle FUP telecomu, ktere sjede az na 64/64 tak to bude asi k nicemu. Prosim Vase zkusenosti.

Anonym (9.6.2005 19:35:47)

sorry za doublepost, nejak mi to tlacitko send kliklo dvakrat ci co

Anonym (9.6.2005 20:14:10)

No ja jsem hral ve FUPu CS a celkem dobry NA NEMECKYM SERVERU S 32 LIDMI DO 70 MS na GZ snekolika lidmi tak do 60 ms.

Mik (9.6.2005 20:39:59)

Jako takhle ET hraju už hooodně slouho, a na 64/64 když ti to spadne se dá hrát naprosto vpohodě, ale protlačit na tom ještě TS zkoro nejde.... při 3 lidech na kanále to de, ale jakmile je to třeba šest lidí tak to laguje a zkoro nic neslyšíš :( takže na tohle bacha pokud hraješ v klanu nebo budeš chtít hrát

David (10.6.2005 08:50:52)

Pokud si nastavíš menší rychlost připojení třeba v configu, tak by IMHO i těch 64/64 mohlo stačit... ET není zas tak náročný... Samozřejmě s TeamSpeakem už to je jiný kafe, ale na samotný hraní by to stačilo... Upřímně, on ten TS taky sám o sobě nemá zas tak velkej tok (v porovnání se Skype je to chudáček :) ), ale když se to dá dohromady na pomalý lince a víc lidech, udělá ti to bor... s pingama... Ale 128/64 mi přijde celkem málo, pokud ti ten upload nepojede naplno, mohl by to být celkem problém... :(