Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > nejlevnější tarif od telecomu na adsl

nejlevnější tarif od telecomu na adsl

Josef (11.6.2005 22:32:10)

chtěl bych pořídit adsl od EMEA telecom a zajímalo by mě, který nejlevnější tarif musím mít od českeho telecomu. Bylo mi na jejich lince sděleno, že trend nebo universal za 595 K4 s daní. Já jsem zase slyšel, že na všech kromě home mini. Který je nejlevnější. Díky za radu

N/A (12.6.2005 08:59:37)

ISDN a firemní linka tarify Trend nebo Universal a domácnost Telefon Expres.

Anonym (12.6.2005 09:13:42)

a jako ten Telefon Mini nejde ? (když mám adsl u alternativního). Doteď to bylo tak, že kdo měl alternativního, byl na tom paradoxně lépe než ten co měl Express - ten si nemohl dát Home Mini )ten s tím expressem) no a jinak ostatní měli home Mini :-) doufám, že teď je to možné aspoň to "telefon mini" za cca 200 kč. přece nejsem pi*a abych platil těm hova*ům 500 kč za něco co nechci. pak se ředitel může divit, že ho lidi mlátěj ... :-) CT je nehnusnější a nearogantnější firmou, co jsem kdy za celý život poznal

TomZ (12.6.2005 10:36:36)

Tedka kdyz mas ADSL od kohokoli tak telefon mni nemuzes mit.. minimalne ten... za 330 myslim... ale nazev si nepamatuju...

Panther (12.6.2005 12:36:27)

Nejlevnejsi je nyni Telefon express za nejakych 329 Kc s DPH. Nic levnejsiho nejde ani u jinych poskytovatelu.Proste zlutej mor je vsude :-(