Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jaky modem si vybrat s minimalne 1xLAN ?

Jaky modem si vybrat s minimalne 1xLAN ?

tlamik (24.6.2005 10:38:49)

Zda se mi asi nejlepsi varianta cena/vykon Zyxel Prestige 650r-33, ale docetl jsem se, ze 33 znamena ze je pro ISDN (ale nevim, jestli JENOM pro ISDN nebo TAKY pro ISDN) ? Vite na nej neco spatneho ? Mate jineho tipa ? Daji se vubec v kamennem obchode nekde koupit adsl modem/routery ?

domek (24.6.2005 11:27:54)

Asi by to chtělo více vlastního úsilí, než napsat do fóra a čekat že Vám někdo provede průzkum trhu se setříděným výstupem. Snad již ani neexistuje "kamenný obchod", nemající na internetu svoji prezentaci nabízeného zboží. V oblasti elektroniky zcela určitě.

Nargon (24.6.2005 13:27:16)

To oznaceni ISDN je trochu nesmysl, spise to znaci normu Annex B, ktera se da pouzit jak na ISDN tak normalnim. Oproti tomu Annex A lze pouzit jen na normalnim telefonu. A jelikoz Telecom uz dost dlouho zrizuje vsechny pripojky jedine na Annex B, tak by nemel byt problem. A abych odpovedel na vasi otazku, tak to znaci to TAKY.

yed (24.6.2005 14:48:29)

Ja ten modem mam a funguje mi na klasicke lince. Problem ze se obcas zadre (tak asi 1 tydne) a je potreba restartovat Je mozne, ze to vyresi prechod na PPPoE. Ja ted pouzivam PPPoA.

Sanger (24.6.2005 18:01:28)

Tak já mám tenhle Zyxel už asi rok a půl (tenkrát stál 3600,-) a nemůžu proti němu říct křivé slovo. Nevyužívám sice všech jeho možností (třeba filtrování), ale co jsem potřeboval, to dovede. Nepadá, neodpojuje se - všechno jak má být. Běží na normální lince a PPPoA (jak jinak zatím). Problém, který popsal yed se mi nikdy neprojevil. Je stále zapnutý a připojený (nailed-up) a vydrží tak měsíce bez nejmenšího problému.