Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak to vlastne je ?

Jak to vlastne je ?

Jak to vlastne je ? (12.12.2003 16:07:43)

Dle http://www.ceskenoviny.cz/pocitace/index_view.php?id=38705 naznacil telecom, ze za DSL.CZ stoji jeden ISP, Ktery to tedy je ?

LaqueR (12.12.2003 17:17:02)

Je na serveru tiscali, ale nevim, jestli to s tim ma neco spolecneho... myslim ze ne

Miroslav Šilhavý (12.12.2003 17:36:34)

Ať je to jak je, myslím, že nemáme možnost to jakkoliv zjistit...

LaqueR (12.12.2003 18:04:24)

Muzeme se jich zeptat ;] Mimochodem - firma Aspa (o ktere se pise v onom clanku), je taktez na serveru Tiscali...

Anonym (12.12.2003 21:54:09)

Hmm urcita vazba tu tedy je ....Skoda jsem zklaman. Je ale i fakt, ze je tu Tiscali docela viditelna - A to i pres to, ze je dle vysledku jedna z nejpomalejsich.

Miroslav Šilhavý (13.12.2003 17:15:03)

Mno na jednu stranu se také říkává, že negativní reklama je taky reklama ;-)))

LaqueR (14.12.2003 00:29:43)

JJ hlavne kdyz se o nich hodne mluvi... tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali tiscali stacilo by to? :)

Tomáš Pětivoký, ASPA, a. (12.12.2003 18:15:44)

Za serverem DSL.cz žádný ISP nestojí. Panu Crhovi se pouze nelíbilo, že před dvěma lety jsem byl jednatelem Tiscali, a proto prý není server DSL.cz nezávislý, což je nesmysl. Pan Crha se mi mailem za nepřesnou informaci následně omluvil. Výsledky našich měření však jasně ukazují, že nikomu nenadržujeme, ani Tiscali.

LaqueR (12.12.2003 23:50:34)

To je sice pekne, ale sami na Vasich strankach uvadite, ze uzce spolupracujete s prednimi poskytovateli pripojeni. Nedelam z toho zadne zavery, pouze to podotykam. Ja si take myslim, ze Tiscali (ani nikomu jinemu) nenadrzujete, zvlaste proto, ze vysledky Tiscali se radi mezi ty nejhorsi.

Prober (13.12.2003 06:44:00)

Tomu říkám paranoia ;)

Anonym (13.12.2003 21:00:19)

Normálně nevěříte Telecomu, natož Crhovi ani jedno slovo. A když se tohle individum pokusi očernit server, který zveřejnil DOST nelichotivé informace o službě od jeho chlebodárce, tak mu najednou věříte na slovo. Nevím kde je pravda, ale pokud bych si měl osobně vybrat jestli mám věřit spíš Telecomu nebo provozovateli tohoto serveru tak pro CT bych ruku nezvednul! Na tomhle serveru se dá objednat připojení skoro od všech providerů (nejspíš od těch od kterých DSL.cz dostane provizi za nového klienta :-), server někde mít musí ja jako laik v tomhle oboru si myslím že mít ho na páteři u jednoho z nejvetších prviderů není špatná volba takže nemám co řešit. Já nic podezřelého nevidím.