Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Vas novy Internet Expres

Vas novy Internet Expres

David (2.7.2005 13:37:42)

... jsem tridil starou postu a v ruce mi uvizl dopis, u ktereho jsem se docela zasmal, ikdyz je to hodne smutne (pokud uz to tu nekdo psal tak se omlouvam): "Vazena pani, vazeny pane, jako pro jednoho z nasich vyznamnych zakazniku pro Vas mame prijemne prekvapeni! Zdvojnasobime Vam rychlost stavajiciho pripojeni... a Vy nezaplatite ani korunu navic (tucne)! Vase mesicni cena za Internet Expres zustane stejna, a navic si budete moci uzivat jeste rychlejsiho internetu!... neni nutna zadna aktivita z Vasi strany (tucne)." Takze timto ja Telecomu moc a moc dekuji, ze nezaplatim ani o korunu navic - zluti vysokorychlostni neomezeni omezenci uz asi pocitaji pouze v eurech... jak rikal Polivka alias Bohus, kdyz byl v nevestinci - "ku..a to je bordel!" Takze mel jsem 512ku, zdrazili to o kilo na 1365,-Kc diky CTU, tak ted mam 128ku, ktera mi jede na 64, protoze limit je hodne smesny, a platim 804,-Kc, jo a telefon nemam vubec... no nezasmali byste se taky?

TomM (2.7.2005 13:41:45)

no mě asi taky, měsíc po tom co sem změnil broadband na sprint došla tahle "úžasná zpráva"

JirkaB (2.7.2005 13:46:08)

Jo jo, jakékoliv díry v kvalitě služeb telekomu využije konkurence, proto jim telekom, tuto díru nesmí dát, psala "kritická masa".

TomM (2.7.2005 13:52:50)

jo, jenže já sem psal o technické kvalitě a né o marketingu, pako

JirkaB (2.7.2005 13:58:39)

Technická kvalita je velmi dobrá. Přece to, že jednou za tři měsíce zakolísá rychlost na negarantovaném tarifu nic neznamená. Představ si, že by to nemuselo jít vůbec celých 5 (slovy pět) dní a ještě by se vlastně nic nedělo. Otázka je jestli se dosahuje těch 50 % rychlosti na levných tarifech bez FUP u jiných operátorů, kteří se tím chovají dost nezodpovědně.

TomM (2.7.2005 14:16:39)

ano, jenže to zakolísání může být i na měsíc, třeba před několika měsíci byly u optimalu obrovské problémy s pingem a řešilo se to aspoň měsíc. Takže absolutně nemá nic proti tomu, když to dá někdo na forum, každé "zakolísání" něco znamená, a proto je jen dobře, že se to řeší