Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Telecom prehled sluzeb na user.iol.cz

Telecom prehled sluzeb na user.iol.cz

Marty (2.7.2005 20:56:33)

v prehledu sluzeb na user.iol.cz se mi objevilo "Expres KLIK Obchodni Nazev" cena zdarma....nevite nekdo co to je ?

Anonym (2.7.2005 21:14:59)

Nic takovýho tam já nemám, asi máš vidiny.

Marty (2.7.2005 21:26:28)

ty si debil vid

tatik (3.7.2005 13:20:32)

vidiny nema ja to tam mam taky:-)) nevim co to je

Smoker (3.7.2005 14:31:32)

Tak já už to tam mám taky, ale píše to, že služba je přidělena, takže ještě nejde s ní nic dělat. Měla by se prej spustit nejpozději do 7. července, tak jsem zvědavej, s čím telecom přijde. Myslím hlavně, co se týče cen za snížení rychlosti.

Anonym (3.7.2005 16:09:12)

Mne by stacilo aby prisel s tim ze se nebudu muset nechutne dohadovat s reklamacnim.Ted sem koukal ze tam mam ucet na Broadband i kdyz to mnely uctovat pomernou casti Br/IE.Grrr hlavne ze uz sem s nima o tom uz 2x mluvil,proste Telecom a jejich nefunkcni system ktery ani po roce nefunguje jak ma :(.Jo admine prestan aktivne cenzurovat neco co zavani reklamou na Telecom,nadavky ti jinde nevadi a tady mazes neurazlive nazory ostatnich smahem.

Smoker (3.7.2005 16:58:16)

No, je pravdou, že v tom účtování mají sem tam trochu bordel, taky mi myslím ještě měsíc po tom, co mi služba jela na tehdy optimalu, účotvali broadband. Jinak pokud myslels na admina to slovo haj....., tak to jsem tam udělal já, těch pár teček, ne admin.:)

Anonym (3.7.2005 18:40:33)

Ne par tecek ale zmizely odhadem 4 prispevky :)

Smoker (3.7.2005 19:14:09)

No, to je škoda, že jsem je nestihl přečíst, člověk se chce pobavit a houby z toho.:)))

Smoker (3.7.2005 13:23:02)

Ne, nemá vidiny. Má to být nová služba, která umožní např. vyzkoušení větší rychlosti na jeden den zdarma, takhle mi to řekli na technické podpoře. A navíc, pokud si budete chtít zvýšit rychlost, tak doposud to fungovalo tak, že docházelo prej k nějakému předělávání na dslamu, ale teď se vám to zvýší hned, jak právě na to "clicknete":). Takže v tom to má být. Jinak pokud to tam anonyme nemáš, volej technickou podporu, já to tam myslím taky ještě nemám, ale pokud jste si všimli, tak telecom měl ve čtvrtek nebo v pátek (teď nevím), krátký výpadek služeb express, kdy právě tohle se mělo zavádět. Takže v tomhle to je. Ale zajímalo by mě, pokud si snížím rychlost, zda to bude v budoucnu zdarma, nebo si ti haj..... budou účtovat 999 Kč za snížení.

TomM (3.7.2005 21:22:38)

mno já to tam mám taky, asi to má něco společnýho s tím, že telecom všechny zákazníky od rychlosti 512 připojuje fyzicky na 2048 (na DSLamu) a potom podle objednané rychlosti softwarově upravuje rychlost. Takže potom doopravdy není problém jedním "clicknutím" :) zvýšit rychlost :)