Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Prechod od EMEA k Ces. Telecomu

Prechod od EMEA k Ces. Telecomu

vesnican (9.7.2005 08:20:38)

Dobry den, kuli novemu poplatku u Emea bych chtel prejit k Ceskemu Telecomu, ale mam dotaz. Pri zavazku na 12 mesicu je inst. poplatek 1,- a pri predcasnem ukonceni ukonceni de doplati akorat rozdil do zbytku mesicu a pri obednani bez zavazku je poplatek 990,-. Je tedy nejaky duvod pro registraci bez zavazku (napr. kuli jine lhute vypovedi nebo nejakemu dalsimu poplatku)???? Jaka je standardni lhuta vypovedi a je nejaky poplatek za ukonceni sluizby u Ceskeho Telecomu?, dekuji predem za pripadnou odpoved.

tatik expres 1024/256 (9.7.2005 09:11:29)

vypovedni lhuta je 1 mesic:-)) jinak asi je lepsi to vzit s tim zavazkem mas to za 1kc bez dph:-)) a posledni mesic mas taky za 1 kc:-)) jinak mam variantu sprint 1024/256 FUP na tyden je 2GB(1024)+2GB(512) no a zbytek na 64 ale jen do ctvrtka do pulnoci kdy se to zase nuluje:-)) rychlost stabilni 106kB/s ping na gamezone 22ms(USB modem) kupodivu uz aj technicka podpora jede ok vcera jsem mel mensi problem a zhruba za 2 hodky volaly a problem byl vyresen.ja osobne jsem spokojen mam expres zhruba 5 mesicu a bez vetsich problemu

paprika (9.7.2005 09:29:08)

Diky za odpoved, v soucasne dobe mam 512/128 a plne mi vyhovuje tak zase pujdu do tehle rychlosti a a nejvetsi pravdepodobnosti u me vyhraje Ceskej Telecom.

tatik expres 1024/256 (9.7.2005 09:37:47)

mrkni teda jakej je FUP u te varianty 512:-)) tam to pude asi trochu jiny jinak 512 na te jsem zacinal rychlost stabilne 55kB/s ping byl stejny tech 22ms

paprika (9.7.2005 10:24:19)

FUP 1GB za tyden coz je pri 4GB za mesic vic nez jsem mel ted. Jeste bych se chtel nekoho zeptat jake nalezitosti musi mit vypoved sluzby a jestli existuje nejaky univerzalni formular.

Ron (9.7.2005 11:57:06)

Tak to by me taky zajimalo, protoze to udelam asi stejne. Snad bych pri prechodu k Telecomu nemusel ani bejt dlouho bez netu, co myslis? Jsem totiz taky u EMEA a ten poplatek me pekne stve. Hlavně, je pravda, ze kdo poda vypoved do cervence, nemusi ho platit? BTW: podle me nemusi byt vypoved podle nejakyho vzoru, jen musi obsahovat vsechny nalezitosti, ktery jsou ve smlouve a na fakturach, jako jsou adresy, cislo smlouvy, telefonni cislo, atd.

Ron (9.7.2005 11:58:36)

oprava: kdo poda vypoved do konce cervence?

Anonym (9.7.2005 12:24:09)

podle diskuze ktera jiz na tomto serveru probihala se do konce cervence poplatek platit nemusi, ale samozrejme nez to rozjedu tak se o tom osobne ujistim. Muj problem je v tom ze jsem nekde ztratil smlouvu, tak me zajima jestli vsechny potrebne udaje jsou i na pravidelnem mesicnim vyuctovani. napr. jestli cislo smlouvy je "Odběratel (Účastník) č.: xxxxxx"

paprika (9.7.2005 12:24:53)

jeste jsem se zapomnel podepsat, samozrejme jsem paprika

Ron (9.7.2005 14:25:25)

No, to bude zajimavy. Smlouvu já vlastne taky nemam, protoze v pripade EMEA, pokud si to dobre pamatuju, se stahuje z jejich webu jakasi pochybna smlouva ve forme zadosti a ta zadost se podepise a posila se jim postou. Oni na oplatku posilaji jen aktivacni balicek s jejich modemem, jak tomu aspon bylo v mym pripade. A nasledne e-mailem heslo, ze jo. Takze ty udaje z vyuctovani by mely stacit.