Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Marketing u Telecomu selhal!!!

Marketing u Telecomu selhal!!!

charles (12.7.2005 21:17:39)

Toho, kdo vymýšlel nové tarify na Internet Express bych na místě vyrazil. Úplně totiž zapoměli na jednu skupinu uživatelů. A to ty, kteří měli rychlost 256, nechtěli pomalejší (128) a rychlejší jim nefunguje (512 a výše). Jako třeba já. Teď musím platit za IE Start 738 Kč a mám jen 250 MB na týden. A přitom IE Ideal stojí 713 Kč, běží 2x rychlejí a má 1GB (2GB) na týden. To je prostě k nasrání. Buď si to nechám zpomalit, nebo přejdu k jinému ISP. Přitom po technické stránce jsem spokojen za těch 9 měsíců, co to mám, nebyl jedinný výpadek, realná rychlost 212/55, průměrný ping na seznam 35-40ms

Anonym (12.7.2005 21:25:28)

Bože můj! Co takhle přejít na levnějí a rychlejší IE Start?

Anonym (12.7.2005 21:44:08)

Od září se ti bude snižovat cena. Mělo by tipřijít oznámení domů.

charles (12.7.2005 21:48:04)

Jenže to je neoficiální a nejisté. Navíc aby se to vyplatilo, tak by museli slevit aspon na 499 Kč bez DPH a přidat aspon 1GB na týden, místo směšných 250 MB.

Anonym (14.7.2005 00:32:06)

cena je 399, - .. pokud mluvíš o 250 MB FUP(128) ... 599 je za 512... a to má FUP na 2 GB myslim

Anonym (14.7.2005 09:11:13)

399 Kč? Já myslel, že 804 Kč. Nezapomínejme na dph a nutnost platit hovorový tarif !!!

Anonym (14.7.2005 13:22:01)

Jojo, skutečná cena za adsl připojení je úplně jinde, než vidíme v reklamách a na letácích, bohužel :-( Ted mě napadá, že telekom asi jako základ slova reklama bere slovo KLAM. Procházelo to dlouho telekomu, tak s tím začly i ostatní firmy. A v neposlední řadě jsem si vzpomněl na výrok ve zprávách televize nova, že s novými tarify telekomu příjde zlevnění až o 59 procent. A čeho jsme se dočkali? průměrné zdražení telekomunikačních služeb o 16,6 procent (to je ovšem ještě kompenzováno snižováním cen u jiných firem, takže zdražení telekomu bylo vyšší), čímž telekom velmi razantně přispěl k nárůstu inflace.

charles (12.7.2005 21:46:02)

Co to plácáš! Přečti si ještě jednou o čem jsem psal. 1) rychlejší mi něběhá 2) IE Start už mám, tuto službu Telecom novým zákazníkům nenabízí, pouze jí nechá těm stávajícím Sere mě, že v nabídce nových tarifů nemají rychlost 256, jako byl dříve IE Start!

Anonym (12.7.2005 21:48:29)

Jo takhlenc, ale Telecom vykřikuje že už vyřešil problémy se vzdáleností a každou chvilku nasadní možnost vysokých rychlostí i na delší vzdálenosti.

charles (12.7.2005 21:59:00)

Jenže co znamená ta "chvilka". Jestli rok, tak to už tady dávno nebudu. I když podle jejich webu na mém čísle bude běhat max 256, tak se je zkoušim přesvědčit, aby mi linku přeměřili, jestli je to opravdu tak. Jenže tam asi sedí pěkní hlupaci. Hotlinku mají sice grátis 24/7, jenže jsem o to musel 3x žádat a pokaždný mi řekli něco jiného. Poprvé že to počítač automaticky zamítnul, podruhé že to není technicky možné, potřetí mi volali domů že už by to mělo běžet 512 ať to vyzkouším a naposledy že rychlejc nepojedu, že to není technicky možné!!! Tak jsem ještě volal přímo na jejich techniky a ti mi nejprve řekli, že to není technicky možné a až po přemlouvání, ať to zkusí ještě znova přeměřit, mi řekli, že by to vlastně teoreticky šlo a že to tedy zkusí nastavit a do šesti dnů uvidím. Takže teď jenom čekám. Jsou to prostě .....

dalsi z IOL (14.7.2005 00:46:42)

Re: Poprvé že to počítač automaticky zamítnul, podruhé že to není technicky možné. Mereni se podle tebe dela tak ze se veme metr a nekdo to zmeri? Ze by to byl porad ten samy pocitac? Oni ti rekli dvakrat to samy, to ty se snazis slovickarit. Druha vec, technici ti reknou ze to neni mozny, ty budes tak dlouho prudit, ze nakońec nekdo rekne, ok, tak mu to tam zapnete, ty pak prijdes sem, napises sem jak se vyplatilo prudit, budou prudit vsichni a vsichni dostanou vetsi rychlost nez je mozny(dle tebe jako odbornika) a nasledne sem napises znova, ze mas hrozny ztraty ze ti dali rychlost ktera tam technicky neni mozna. On je totiz rozdil mozna rychlost a mozna rychlost s dobrejma parametrama pripojeni. Takze bud rad ze ti nerekli ale jo, kdyz chces, tak si to uzij :)

charles (22.7.2005 20:40:46)

1. K tomu prudeni. Podle tebe je lepsi drzet hubu a platit a byt rad co mas? Lina huba.... 2. Nikde jsem nepsal, ze jsem odbornik. Nechavam si premerit rychlost, abych se mohl prihlasit na jiny tarif a platit min. Na rovinu jsem jim rekl, ze jsem si vedom, ze jsem daleko od ustredny a ze se klidne spokojim s 256. 3. Automaticke zamitnuti a to ze to neni technicky mozne neni to same. Aspon podle nich ne. Automaticke zamitnuti je pry to, ze se to nedostane ani k technikum. Neco jako kdyz si zadas na jejich webu svoje telefonni cislo a ono ti napise jakou maximalni rychlost muzes mit. Kdyz zadas o premereni linky, tak musis tem kravkam na hotlince zduraznit, aby zadost protlacili primo k technikum, jinak se to odmitne. To mi poradil primo jejich technik, kdyz jsem se ho ptal, proc mi to uz potreti automaticky zamitli. Takhle uz jsem ztratil skoro jeden mesic a prakticky moje zadost je furt na zacatku. 4. Nic nemenim na nazoru, ze je to banda tupců. Prece kdyz zavadim nove tarify, tak bych mel stare prizpusobit, aby odpovidala kvalita x cena. Oni proste spolehaji na to, ze bud lidi prejdou na nizsi rychlost (a pak je osolej za prechod na pomalejsi tarif 990 Kc bez DPH) a nebo budou drzet hubu a calovat za vyssi cenu za stary tarif. Pak jim reknou at vydrzi, ze od zari se chysta sleva a neopomenou zduraznit, ze tato info je neoficialni.

Anonym (13.7.2005 10:24:19)

si vul

Anonym (13.7.2005 15:30:56)

V tom pripade ty ses maxivul.

Anonym (13.7.2005 15:37:26)

hh docela rizek:-).nez neco napises over si fakta....lol

Anonym (13.7.2005 17:52:56)

Nemyslíš že kdyby selhal maketing, tak by asi neměli 120 tiscí ADSL přípojek :-)

Anonym (13.7.2005 23:31:26)

Hmm v to případě má ČEZ marketing přímo na světové úrovni. Chytrému napověz, hloupého kopni.