Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Ten telecom me sere!

Ten telecom me sere!

Dzerza (13.7.2005 12:21:25)

Kurna uz mesic cekam na zrizeni adsl pres telenor! Nejdriv ti smejdi z telecomu mi slibovali, ze staci, kdyz pozadam o zmenu z tarifu mini a muzu hned objednat adsl. Tak jsem ho objednal a test nebyl OK, takze do 4. s tim ani nehli. Pak podali zase zadost na telecom, v patek to bylo OK. Kurna fix, jak dlouho na to mam jeste cekat? Grr!

Anonym (13.7.2005 12:27:59)

aha, a na co se tu presne na foru ptas????

Dzerza (13.7.2005 12:32:36)

Sdeluji svoji neprijemnou zkusenost. Pred mesicem jsem podepsal smlouvu a porad nic. Pritom uz bych ted mohl mit mnohem vyhodnejsi net od bluetone.

Anonym (13.7.2005 13:52:38)

Vase chyba, kdyby ste si prvne zrusil adsl od CTc a pak az objednal mel byste vse hned... a treba byste mel uz vyhodnou nabidku od bluetone

dalsi z habla espanol (14.7.2005 00:54:44)

Nejak nechapu proc pises ze te sere telecom kdyz ti to zmrvil telenor. Asi ze zvyku, jako vetsina lidi tady :(

David (14.7.2005 10:57:28)

Bohuzel operatorky na CTc jaksi obcas "pozapomenou" sdelit, ze zadost o zmenu tarifu nerovna se okamzita zmena tarifu... Cili on o to mohl zazadat, v dobre vire objednat ADSL od Telenoru, ale pak narazili na mini a muselo se cekat... Jinak od 4. muzes cekat klidne jeste 21 dni, protoze Telecom to bude jeste tak 14 dnu susit u sebe , a kdyz pripoctes vikendy a par dni na zrizeni u Telenoru, vyjdou ti krasne tri tydny, jako u me :)

Petr (14.7.2005 13:10:21)

No já sem měl stejný problém, čekal sem 4 týdny než mi změnili Mini ale pak sem byl odpojen od telecomu do 2 dnů a přepojen na Telenor za týden (7dnů).