Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Pomoc s Nero Burning Rom!!( já vím nehodí se to sem,ale přece jsou tady machři ne?)

Pomoc s Nero Burning Rom!!( já vím nehodí se to sem,ale přece jsou tady machři ne?)

martas (16.7.2005 12:14:55)

Cau všem! V neru jsem vysmahnul cd jako hudební ,neuzavřel jsem ho a ted když chci přidat další sekci na disk ,taky hudební tak to nejde! Prostě udělal jsem to hudební cd s MPtrojek a potřeboval bych tam přihodit ještě další písničky a pak to teprve uzavřít.:((

Anonym (16.7.2005 12:25:55)

Tak si tokopni zpátky na disk,přidej ty další a jako celek vysmahni zpět na CD, ne ? vo co de, médium stojí 5 Kč

martas (16.7.2005 13:01:57)

Normálně se mi ta sekce ukáře- 1 sekce. Ale tlačítko OK není aktivní. Datové cd mi jdou přidávat!. P.S. To nějak musí jít:(

Petr (16.7.2005 14:00:15)

na AUDIO CD NEJDE PŘIDAT DALŠÍ SESSION (SEKCE) JE TO OCHRANA CD PREHRAVACE BY PAK PREHRALI JEN TU POSLEDNI, NEBO JEN TY PRVNI TED NEVIM

martas (16.7.2005 14:07:18)

To jo ,ale ja to hudební cd dělal z mptrojek a tam mi tam jsem vybral neuzavírat toto CD. No a ted tam chci ty písnišky dodat a vono to nejde. Ta session se mi tam objevila.

titan4 (16.7.2005 14:10:31)

ale ty nikdy nepridavas ke stavajici session ale pridavas novou a jak rekl Petr vys vetsina cd prehravacu neprehraje multi-session audiocd

martas (16.7.2005 14:35:47)

aha, takže když to cd je tedka otevřený tak tam stejně nic nepřidám, to mam smůlu:( No jo když dělám normální kopii audia cd tak mi to ani Nero nenabídne tu funkci neuzavírat cd. No tto je škoda já tam vypálil zatim jenom 4 písnišky:(

martas (16.7.2005 14:36:50)

Tak váp řesto všem děkuju:)

Petr (17.7.2005 00:10:44)

Při dnešní ceně CD, bych to vůbec neřešil. Vypal to znova:)

Smoker (17.7.2005 21:32:54)

No, ještě, kdybys chtěl využít kapacitu cd a dopálit ho, můžeš si tam přidat nějaká data, např. zrovna mp3 soubory. Normálně v neru dáš cdrom iso, no multisession a zápis track at once. Ještě v kartě iso dáš data mode2 a můžeš si tam přidat nějaká data za hudbu, budeš z toho mít vlastně multimediální cd. A to přehrávače v pohodě berou, samozřejmě myslím to tak, že i když tam budeš mít něco datového, tak uvidí audio. Takže jedině pro využití zbývající kapacity je to dobrý.

y2k (16.7.2005 19:26:40)

Hele, NERO je SH*T, raději zkus třeba Easy CD Creator (dnes se jmenuje jinak, nevím přesně jak, používám na CD úspěšně starší verzi), nebo jiný soft, který umí TAO (track at once). Pak si můžeš přidávat jednotlivé tracky ..... Jakmile jednou napálíš celou session (je prakticky jedno, jestli ji zavřeš či ne), tak už nemá cenu pálit dál (i v softech, které to umožňují), protože 99% audio přehrávačů to stejně neuvidí ...... Vidí vždy jenom první sekci, bez ohledu na to, kolik jich na CD je. Toto je v jednoduchosti princip ochrany Cactus DATA shield, která mám veškeré srač*y až v druhé sekci, kterou čtou převážně jen mechaniky ve spolupráci s PC. První sekce je až na pár úchyláren v TOC a subkanálech úplně čistá. Proto pal jen TAO (track at once) a neuzavírej CD před finálním vypálením díla. Nebo ho neuzavírej vůbec, audio přehrávačům je to úplně jedno a většina nových CD mechanik a DVD mechanik si s tím poradí také.