Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zyxel 650R-33 - over ISDN only???

Zyxel 650R-33 - over ISDN only???

BBB (18.7.2005 09:07:56)

Tak mi právě doručili modem Zyxel 650R-33. Trošku mě překvapilo, že hned na obalu je k tomuto modelu napsáno (over ISDN). Jelikož ISDN linku nemám, tak mám trošku obavy, jestli mi to na mojí nedigitální lince bude chodit? Nikde na webu při objednání ale žádný omezení na ISDN napsaný nebylo. To samý je na spliteru (ADSL ISDN Splitter). Bohužel jsem v práci a vyzkoušet to budu moct až večer. Tak mě prosím někdo uklidněte, že je to OK a že jim to nebudu muset posílat zpátky :-(

edit (18.7.2005 09:46:58)

Taky ho mam asi tyden a udivilo mne to upozorneni na obalu "only ISDN", ale je to v poho, pripojil jsem ho normalne k lince pres spliter a jede :-)

Anonym (18.7.2005 09:51:29)

Měl jsem linku ISDN, a modem ADSL over ISDN včetně splitteru, kterou jsem si nechal předělat na analog, a modem funguje. Takže buď klidný.

Anonym (18.7.2005 09:58:18)

Poznámka ISDN v tomhle případě znamená, že modem používá frekvenční pásma dle Annex B, což jsou všechny nové DSL přípojky.

Anonym (18.7.2005 10:08:32)

Uz se to tu psalo dvatisicestoosumdesatkrat. Bude ti to fungovat i na normalni analog POTS lince protoze v cechach se od jistyho data zavadi pouze norma Annex B(ADSL over ISDN) a to jak pro POTS tak pro ISDN. V cechach to tak je(a je to tak dobre;) ale jinde treba ne tak se nelekej toho co ti vyrobec pise na krabici.