Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Problem pri obednavce Nextra ADSL FUN 1M

Problem pri obednavce Nextra ADSL FUN 1M

SugarFree (19.7.2005 23:04:59)

Cus, mam takovy problem - cca pred mesicem jsem si obednal 1M adsl od spolecnosti Nextra. Vse zpocatku probihalo hladce, pred 3 tydny jsem odjel do norska s nadeji ze az se vratim, uz bude vse vyrizeno, ja si prevezmu modem a budu moci surfovat. Pred par dny jsem ale v mailu nasel zpravu, ze byla objednavka prerusena, z duvodu "MDF Id nebylo nalezeno". V mailu jsem dale nenasel absolutne zadne vysvetleni o co se jedna, proto jsem tedy pozadal o vysvetleni pomoci mailu. Nedostalo se mi zadne odpovedi, proto jsem pak take zavolal na hotline, kde mi jakysi slovak (uz jsem o nem na tomto foru btw precetl spoustu zajimavych veci :D) rekl ze mi nemuze pomoct, a tak mi dal jakesi cislo na adsl koordinatora. Zavolal jsem tam, ale nikdo to nebral. Proto jsem si nasel nejake dalsi cislo na podporu, tam byl ke me operator o neco vstricnejsi, rekl ze se popta na jakemsi jinem oddeleni, a pak ze se mi behem dne ozve. Nikdo se mi neozval. Vsechno to dovrsili tim ze kdyz jsem tam dalsi den volal, bylo mi sdeleno ze na mem telefonnim cisle neni (a pry nikdy nebyla!) objednana zadna sluzba... Tak uz fakt nevim co si o tom mam myslet. Nemohl by mi nekdo pomoct co to znamena? Nebo nejakeho jineho providera, ktery je cenove slusny a 100% spolehlivy? Predem moc diky za rady

BDs (19.7.2005 23:13:44)

A mas na svym tel. cisle dostupnej telenor? (checkdslam.telenornetworks.cz)

SugarFree (19.7.2005 23:18:13)

jasan, overoval sem si to asi 5x, krom toho ale prej FUN 1M je dostupnej i v siti CTc. Prej ze automaticky zvolej Telenor pokud to pres nej pude. Pokud ne, zvolej CTc, ktera je drazsi.

MeTo (19.7.2005 23:16:11)

Pri objednavani ADSL se clovek leckdy docela "pobavi" argumenty proc nebylo ADSL zrizeno :) Ja jsem na zacatku kvetna prechazel z VOLNY na IOL, a krome dalsich problemu byl nejzajimavejsi ten, ze obednavka byla stornovana, protoze v me lokalite neni dostupne ADSL :) Takze jsem se podle nich pred tim dva roky pripojoval asi kanalem :)) Pak se omluvili ze slo o nakou jejich chybu :)) To obednavani to je dmnc no :) Maj v tom bordel.

Tomas (20.7.2005 15:33:39)

ahoj, Ja mel u Nextry objednanou sluzbu Fun 4M 1.cervna jsem odeslal smlouvu -prisel me mail ze vec je v technickem setreni a ze nejzassi lhuta na vyrizeni je 21 dni. {predtim jsem zrusil adsl broadband od Ctc} tak sem cekal 3 tydny a kdyz se nic nedelo ani zadny info mail nedosel tak jsem po telefonatu na koordinacni odd.zhruzou zjistil ,ze pry mou objednavku nekdo odlozil a nic se s ni nedelo.Slecna z koordinacniho slibila brzke vyrizeni a zaroven me sdelila ze od tohoto data{24.6} znovu jede lhuta 21 dnu pro technicke setreni!!! zase jsem cekal..... 14.7. me dosla trpelivost ,na koordinacnim nikdo cely tyden nebral telefony a na techhelpu me nastvanej slovak rek ze nic nevi .... dalsi den jsem od jineho slovaka dostal ujisteni ze dalsi den bude sluzba spustena... DALSI DEN ME PRISEL MAIL: Spolecnost Nextra telenor -vysledek setrni negativni ,vase objednavka bude stornovana Do telefonu me sdelili ze to pry stale blokuje Telecom,coz jak me na Telecomu rekli neni pravda............................... po mesici a pul cekani takovato odpoved? i kdyby to slo uz DEKUJI NEMAM ZAJEM

karaya1 (20.7.2005 16:37:43)

no jo to cekani je strasny. ja doporucuju se obcas dotazat jak to s objednavkou vypada.-(