Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > pripojeni pomoci D-Link DSL-360T a Zywall 2

pripojeni pomoci D-Link DSL-360T a Zywall 2

bonmuff (20.7.2005 01:45:48)

Nevite prosim nekdo jak nakonfigurovat pripojeni k internetu pomoci modemu D-Link DSL-360T (sluzba Internet Express, zatim) a hw firewallu Zywall 2 , ktery chci vyuzit k vytvoreni male domaci LANky? Nejak mi to nejde a nejde...

Jirka (9.8.2005 12:16:56)

Uz se povedlo? Uvazuju okoupi tohoto modemu na Internet expres spolecne s routrem Asus WL500G. Potreboval bych vedet zda tento modem umi propustit IP adresu od providera(Telecom) az na ten router. Zkratka abych se na ten router, popř. i na další adresy za ním dostal odkudkoliv z internetu.Jestli jsi neco takoveho zkousel tak díky za odpověď.

straha (9.8.2005 12:39:11)

Ano, modem preda IP adresu od poskytovatele pocitaci (nebo routeru) za nim pokud si o to pozada pres DHCP.

zizkam (10.8.2005 09:54:42)

D-Link modem vůbec nedoporučuji ke koupi. Nějak na něm nefunguje DHCP. Přestože mám vše správně nastaveno, tak asi hodinu po zapnutí je zcela průchozí a v TCP/IP se mi PC nastaví stejná adresa jako má modem ve WAN. Cca po hodině se to samovolně přepne a dostanu správnou adresu 192.168..., kterou jsem ale musel nastavit na PC jako alternativní adresu a to včetně DNS.