Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSl CDMA a p2p

ADSl CDMA a p2p

jikoo (20.7.2005 21:11:35)

Zajímalo by mě jak to je na adsl s p2p sítěmi. Např DC++. Jsem již dikybohu na konci užívání cdma a tam například dcčko nešlo vůbec. Poradíte?

TomM (20.7.2005 23:50:58)

no tož jak by to bylo? no jedou, to je samozřejmý :)

Nargon (21.7.2005 01:32:03)

No Eurotel u CDMA proste blokuje P2P site, protoze chce zajistit "kvalitnejsi" sluzbu a ty vysilace maji dosti omezenou rychlost. A ve vysledku se to muze chovat jako agregace treba 1:250 :( pokud je na vysilaci hodne uzivatelu. No co se tyka ADSL a P2P tak radim Internet express, ten je bez omezeni a na "express" hubu je mozne stahovat od dalsich expresaku a jet vyssi rychlosti i po aplikovani FUPu. Ovsem pokud jste v dosahu telenoru, tak spise adsl pres telenor, tam to jede take dobre. No a co se jeste P2P tyce, tak je tu jeden problem na adsl muzete byt activ, ale pokud mate USB modem, tak musite mit povolene porty ve firewallu na PC, coz neni tak slozite, ale zas s USB modemy jsou problemy (ovladace, napajeni, instalace...) A v pripade Ethernet modemu, je zas potreba nastaveni NATu a forwardovat port, coz take vetsina uzivatelu (ani podle ceskeho navodu v manualu) nedokaze. A nastaveni firewallu na PC.