Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL ?!

ADSL ?!

Pepa (13.6.2003 18:49:58)

Víte co mi přije ? Že je to vlastní ADSL přestrašně komplikovaný. Např u bezdrátu nic nikde nenastavuješ (jen IP) a u kabelu taky, a chodí to jak přímo na PC tak i přes routery (a to jakýkoliv) při sdílení pro mini síť. A u ADSL ? Jak to tady pročítám tak bych už to vyhodil z okna ! Přijde mi že to překombinonovaný. Jak to maj v zahraničí ? Taky takhle blbě ?

Jirka Fencl (14.6.2003 21:33:14)

Není to překombinovaný, jenom to je stále monopolní nadvláda ČTc, aby to nebylo tak jednoduché šířit internet bezdrátově nebo po síti dál. Různé logování a dynamická IP to znemožnuje a znepříjemnuje. Za chvíli vstoupí nějaký zahraniční IP s internetem a telecomu konečně spadne brada a zkrachujou. V zahraničí je to jednodušší, kvalitnější a hlavně o dost levnější. Funguje tam svobodná volba a podnikání.

kalibr (20.6.2003 14:36:43)

jaký nonopol přád jenom plujete na telecom . já jsem s ADSL spokojen . je to taky o tom pořádně si umět nastavit PC.a bezdrát nechci už ani zadarmo .

Tomáš (23.6.2003 11:25:22)

Ono je to taky o tom, že Č.T. tomu dává umělou a především zbytečnouz překážku v podobě dashboardu s nutností přihlašování. Naštěstí to je jediné + které má být odstraněno v nové podobě nabídky ADSL, kterou náš milý Č.T. představil minulý týden. Snad bychom se tedy nemuseli přihlašovat...:)).

Baracudda (23.6.2003 23:18:37)

Docela by me zajimalo, zda pokud si necham "stary" tarif bez limitu, jestli mi zustane i dashboard :-)

quakin (24.6.2003 08:37:38)

muzes mi rict, proc???? jakyho providera jsi vyuzival, jakou rychlost a na jakym HW? thx...

Petr (19.6.2003 10:09:10)

Pro jirku kdyz daš za modem sovrverovej router a za nej hardverak tak ani sám panbuch nic nezjisti