Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Telecom ADSL: nahradni technicke reseni?!

Telecom ADSL: nahradni technicke reseni?!

Mesmerizer (25.7.2005 20:29:35)

Objednal jsem ADSL a po dvou dnech mi prisel e-mail: Vazena pani, vazeny pane, dovolujeme si Vas informovat, ze realizace Vasi sluzby Internet Expres Ideal se zavazkem byla z technickych duvodu prodlouzena. Kabely spojujici Vasi telefonni linku se siti CESKEHO TELECOMU nemaji v soucasne dobe dostatecnou kvalitu pro poskytnuti sluzby Internet Expres Ideal se zavazkem. Hledame pro Vas nahradni technicke reseni teto situace. O prubehu realizace objednavky Vas budeme opet informovat e-mailem. Komu z vas se toto take stalo? Co mysleji tim "nahradnim technickym resenim"? To mi jmenem Kravacomu mi nabidnou CDMA? :o)

M121H (25.7.2005 21:12:56)

To je normálí postup, asi jseš na hranici měřitelnosti signálu. Určitě by se měl dostavit technik Č.T.,a linku proměřit.

Anonym (7.9.2005 05:54:27)

A nebo taky může ejt obsazenej DSLAM a čeká se než se uvolní, případně obsazenej kabel a taky se čeká na uvolnění. Každopádně je to tak 50:50 že ti to zřídě. Možnejch problémů může být ještě víc. Vyčkej na dalšího mejla.

pepe (7.9.2005 04:39:53)

Zajímalo by mě jak jsi dopadl.Mě napsali to samé a od té doby se zatím neozvaly.

Anonym (7.9.2005 12:39:22)

Slusne te odlozily na casy budouci a jak dlouho ti nikdo nerekne ale pocitej stim ze tim emailem to skoncilo