Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > dc najednou nejde aktiv ?

dc najednou nejde aktiv ?

Lukáš (26.7.2005 04:45:52)

zdárec, stala se mi taková věc a dost dobře nechápu kde je problém. Před tejdnem sem si pořídil novej komp. vše nastavil jak má bejt a dc v pohodě zase jelo aktiv. Ale včera sem si udělal change a mám zase jinej kompík, ALE najednou prostě nemůžu ten aktiv rozchodit a nechápu proč :((( na modemu je port povolenej, ve firewallu taky (zkoušel sem ho i vypnout) ale aktiv prostě nejede !! :((( neví náááhodu někdo prosím čím to může bejt?? kontroloval sem to několikrát všechno je nastavený správně.. :(

Nargon (26.7.2005 11:46:13)

Tak zkontroloval bych jestli na modemu Natujes ten port na spravnej PC. mozna dostal jinou IP adresu, kdyz jsi tam dal jinej. A pokud mas na PC firewall, tak ho zkus uplne vypnout, uz par lidi rikalo firewallem to byt nemuze, ten je nastavenej a kdyz ho vypli tak se to najednou rozjelo.

Anonym (26.7.2005 20:31:24)

tak si mel pravdu nargone. Pro jistotu sem to radne prohlid a v pc se mi zmenila IP z 192.168.1.33 na 34 na konci... mrcha jedna vsiva :( dik .)

jirka (26.7.2005 17:54:03)

1. Na modemu port povolenej (OK) 2. Na firewallu taky (OK) 3. Na DC ti ten port souhlasí - není změněný? (jiná verze)