Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zakousávání internetu - zůstane připojeno, ale nepřenáší data.

Zakousávání internetu - zůstane připojeno, ale nepřenáší data.

Magic (26.7.2005 21:32:07)

Zdravím, mám nově adsl modem Sagem Fast USB 840 a neomezenou variantu adsl 256 profi, telecom však zkouší nové triky podobné dvoudennímu odpojení u CDMA, již během dneška se mi podruhé stalo, že modem zůstal viset připojen, ale nepřenášel data, neexistuje nějaký software, který modem odpojí a znovu připojí? Děkuji předem za odpověď směřovanou nejlépe na email s odkazem, ale určitě si to pročtu i zde.

Anonym (26.7.2005 21:34:30)

jestli mas USB modem, tak bych chybo hledal spise v tom modemu...... USB modemy bych snad uplne zakazal, nejsou dobry

TomM (26.7.2005 21:38:24)

No telekom nic nezkouší, ale vy máte SHIT modem :) Doporučuji: a) zahodit modem a koupit ethernetový b)sehnat nové ovladače, zkusit jiný USB port nebo reinstalovat windows that´s all folks

Magic (26.7.2005 22:14:31)

Mám nejnovější ovladače, druhý USB port a windows nemám potřebu reinstalovat, co ten software? S podobnými fígly telecomu se setkal i známý po přenosu 460 Mb, čili bych pouze v modemu chybu určitě nehledal. Vyděrači, jsou holt vyděrači.

IOLák (26.7.2005 22:24:33)

a ty jsi podle mně, jen šetřílek a nechceš si přiznat chybu v tom, že sis koupil pseudomodem a řveš radši na poskytovatele. Fakt je ten, že tento problém je pro USB modemy typický, řešení : ETH modem

MeTo (26.7.2005 23:06:39)

Me se taky kdysi USB modem sem tam odpojoval... byl to tenkrat takovej ten zelenej Alcatel Speed Touch USB.... pak sem mel WELL USB modem, ten to nedelal.... nakonec sem ale stejne zkoncil u modemu/routeru, takze taky LAN :) Ale nejlepsi reseni je skutecne LAN modem, protoze i kdyz jsem si to kdysi nepripoustel (kvuli tomu sem chtel USB), tak nastaveni LAN modemu je jeste mene casove narocnejsi "proces", nez instalace USB modemu.... navic kdyz nejde net na LAN modemu, tak pokud to nevyresi restart, tak je problem u ISP.... u USB to muzou bejt vselijak po***** drivery atd.... (treba kdyz sem nainstalil bluetooth na pc kde byl USB modem, tak to zaclo delat slusny kraviny)

PzVPanther (26.7.2005 23:14:20)

ISP za to nemuze.Ja nemel za pul roku prakticky problem(porad to jede 880Kbit/s). Urcite mas nejnovejsi ovladace ze stranek Sagemu(ne telecomu)?Ja ten modem mam a bez nejmensiho problemu.

Magic (28.7.2005 09:55:49)

Zkus mi prosím napsat na icq 160302690. Rád bych pokecal o tom modemu Sagem Fast 840.

TomM (27.7.2005 02:44:47)

ježiš a proč by to telekom dělal, od toho má jiné sviňské praktiky (třeba FUP). A věř mi, že když se něco napájí z USB tak je to shit. Si myslíš, že za těch pár korun dostaneš kvlitní modem? Já mám SpeedTouch 510i 4 Port a jede stabilně bez odpojování, ale holt nejsem socka a trošku sem si připlatil (3299kč). Ale to než by sis koupil modem, ne tenhle pseudomodem, tak budeš nadávat na telekom.

y2k (26.7.2005 22:41:36)

Nerad se zastávám té žluté mrchy, ale v tomto fakt své nenechavé zkorumpované uslintané pracičky nemá ...... Toto je opravdu problém USB modemu, jsou to shity, v jakémkoliv vydání .. (dialUp, ADSL, atd...)