Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Sagem f@st 840 se nepřipojuje pod Win2000

Sagem f@st 840 se nepřipojuje pod Win2000

Tireless Writer (30.7.2005 13:13:54)

Mám prozatimně tento lamerský USB modem, na noťáku s winXP se připojuje standardním způsobem: v "připojovacím okýnku" u IE se nejprve objeví "Vytáčení" (cca na 2 vteřiny), následně "Systém je připojen ke vzdál. počítači" (1 vteřina) a pak "Ověřování uživatel. jména a hesla", po kterém už to běží OK. Ne tak na W2K Pro na stolním PC: Zde všechny tyto tři hlášky vyskočí současně pod sebe, přičemž uživatelské jméno to pak ověřuje přes minutu, aby to pak vítězně vypsalo "Nezdařilo se připojit ke vzdálenému počítači" a "Připojení nelze navázat". Instalace modemu proběhla na obou OS shodně, v obou případech svítí v systray zelený trojúhelníček (pro ty, co tento modem nevlastní, je to ikonka funkčnosti modemu). Nesetkali jste se s tímto problémem také? Děkuji za případné rady a nápady.

Jose (30.7.2005 13:20:49)

Hele mym XP, delalo to neco podobnyho. Na podpore mi rekli at kliknu na tu zelenou ikonku, zmacknu alt + d. Objevi se tabulka, v casti config by si mel mit PPPoELCC pak MultiStandart + ISO. Vysledek je pak lepsi ale nekdy to blbne zas jinak, sou to strasny kramy ten sagem.

Anonym (30.7.2005 14:08:01)

ja jenom nechapu proc to postujes dvakrat