Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Ptal jsem se Contactelu, jestli nebudou snižovat ceny :D

Ptal jsem se Contactelu, jestli nebudou snižovat ceny :D

doRm (6.8.2005 23:40:56)

Odpověď: Vážený pane xxx, Bohužel nemáme k dispozici informace ohledně plánovaného snižování cen. Samozřejmě, že ceny našich služeb jsou v jednání, ale nemohu Vám sdělit zda budou klesat, či zůstanou neměné. Co se týká ADSL přes společnost Telenor, je to služba technicky trochu odlišná než bežné ADSL. K této službě ( ADSL 1024/256 ) nabízíme neomezený datový přenos, neuplatňujeme FUP, 20 MB webového prostoru, 5 e-mailových svhránek, agregace 1:40 to vše za cenu 990,-. Cena je to tedy podle mého názoru zajímavá. S přátelským pozdravem a přáním pěkného dne // LOL

Anonym (6.8.2005 23:59:16)

:DDD jedno je jisté , nahoru tedy nepůjdou , i kdyby se veškerá konkurence vydala opačným směrem ..... ber to jako pozitivum.

doRm (7.8.2005 09:04:33)

mně se líbí to s tim telenorem, ta co sedí u toho pc tomu houby rozumí, ale nabídka je to opravdu "zajímavá"... by mě zajímalo, kolik lidí si to objednalo.

Anonym (7.8.2005 11:14:25)

a zlast, kdyz napr. Etel to ma o 300 levnejsi... Nextra taky, ale je otazka, jestli nekdy zavede FUP.....