Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Konfigurace Zyxelu & Firefox

Konfigurace Zyxelu & Firefox

Pavel (16.8.2005 11:24:25)

Spis jde o problem Firefoxu nebo muj ...Kdyz konfiguruji Zyxel 652HW pres web rozhrani (Firefox 1.0.6), nejsem schopen vymazat/editovat pravidlo pro firewall. Kliknu na cislo pravidla (pod IE prejdu v pohode na dalsi stranku, kde muzu editovat/mazat). S Firefoxem nic. Zajimave je, ze Firefox zmeni tvar kurzoru na textovy kurzor a ne na rucicku. Javu a scripty mam povolene, povolil jsem i cookies, pop-up okna a stale nic. Samozrejme je tu jeste vzdy funkcni Telnet ale nejsem az zas tak skalni zastance cmd line. Nejaky napad? Diky.

Nargon (16.8.2005 11:33:57)

Nepouzivat firefox. Osobne mam s prohlizeci na bazi Netscape problemy, napriklad firefox, mozila, netscape, vice jsem jich nezkousel, ale stejne problemy. Stranky se zobrazuji chybne a nekompletne. Pokud nechcete pouzivat IE, tak pouzivejte Operu, v te mi funguje vse jak ma.

Pavel (16.8.2005 18:39:13)

Firefox pouzivam cca rok a zatim bez problemu.Pravda, kvuli bezpecnosti mam spoustu veci zakazanych, cili ne vsechny chyby se ke mne dostanou. Zdrojovy kod dotycne stranky jsem sice nezkoumal ale zde se nechce nic zazracneho.Kliknout a odeslat URL s cislem pravidla. I kdyz to uz jsme mimo diskusi o xDSL...sorry

Anonym (17.8.2005 08:30:14)

A nebo to je tak ze ty stránky jsou designovaný pod IE?

Nargon (17.8.2005 11:30:38)

Jo to je dost mozny. Ovsem to ja moc neovlivnim, tak jedine pouzit prohlizec ktery funguje i na nich dobre.