Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > sdílení připojení WIN 98-PROSÍM POMOZTE

sdílení připojení WIN 98-PROSÍM POMOZTE

turner (25.8.2005 23:28:14)

Ahoj. Prosím potřebuju poradit jak nasdílím připojení mezi dvěma compama propojenýma síťovkama a kabelem.Jeden má ADSL a já bych potřeboval aby šel prohlížet net i na tom druhým. Oba mají systém windows 98. Po tuhým boji jsem je podle jednoho dobrýho návodu aspoň propojil do síťe ale to sdílení netu už fakt nezvládám. Něco jsem patlal podle nápovědy a vytvářel nějakou instalační disketu ale tím jsem si akorát vždycky tu síť celou rozhodil a nešlo to..Firewall tam není. Pokud by mi někdo napsal návod byl bych moc vděčnej.Nebo by stačil alespoň nějakej odkaz na návod.Podotýkám že jsem celkem lama a návod na tři řádky mi moc nepomůže.čím delší tím lepe Je to vážně důležitý takže když mi někdo pomůže budu vděčnej Díky

Tomáš Fuk (26.8.2005 00:00:09)

Stáhni a nainstaluj toto: ftp://ftp.lanprojekt.cz/pub/winproxy/wp153cz.exe na druhém počítači nastav proxy IP(prnví PC s ADSL), port 3028 a je to :-)))) pRO 2 pc JE TEN PROGRAM zdarma :-)))

turner (26.8.2005 00:20:16)

No vida jak ses vešel do těch třech řádek.Hlavně v tý druhý mám teda zmatek a vůbec netuším kam mám co nastavit. Ale díky za snahu a pomoc budu zkoušet.

Anonym (26.8.2005 13:46:02)

jestli jsi rozchodil lokalni sit, tak to uz mas skoro vyhrano. Na tom pocitaci, kterej ma net z ADSL, tak jdi do nastaveni-> sitova pripojeni, na to klikni a objevi se ti ikonka s projenim na to ADSL, tak pravym tlacitkem a na jedne zalzce z tech, co se ti objevi bud i moznost zakliknout "povolit sdileni pripojeni", no, to zatrhni, restart a melo by to bezet...... na program s proxy se vykasli, pokud ti jde opravdu jen o sdileni a zadny regulovani rychlsti a co ja vim ceho vseho....

lord the best (25.12.2009 16:27:23)

Hlavně že to chápem my HACKŘI

Anonym (26.8.2005 08:12:13)

Zase nějakej blbeček s proxy