Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > CTc krade

CTc krade

Pavel (26.8.2005 02:19:57)

P R E C E D E N T : Tak je to jinak mely jsme sluzbu expres 1024 coz byl stary tarif 1024/256 za cca 1300 kc a po zavedeni novych tarifu jsem se tedy rozhodly ze za stejny penize bude 2048/256 a tak jsem sed udelal zmenu a cekal dne 17.7 prisel email zmena na tarif Maxi provedena a ja se jal resit problem porc modem neukazuje zavolal podporu a tam mi rekly oni se vam ozvou za tejden se ozval a rek ze to jede ale ze modem to asi spatne ukazuje ale porad nic a to se tahlo az do vcera mezitim jiz prisla ta pulena faktura jako polovic na stary tarif a druha na maxi ale jaky bylo prekvapeni kdyz jsem tam zavolal asi uz po 10 a zacal jsem an ne kricet a le fakt fest tak mi rekly ze to sice systemem proslo ale ze to proste u nas nejde ty 2 MB a ze vlastne muzu bejt rad za 1 MB ze by jsme mely mit spravne 512 no cumel jsem jak puk a zacal jsem rvat ze chci sluzbu dle smlouvy a ze za ni platim panove co se to jenom deje jenom ziram Telekom normalne Krade protoze todle je linka u nas na Obecni urad kde delam spravce a jako kdybych nesledoval tu rychlost tak chudaci ty zensky by platily treba 10 roku a rychlost by nemely a telekom by byl sticha verte fakt normalne schvalena spustena a placena sluzba kterou mi odpiraj co snima uz budem delat ???

Nargon (26.8.2005 02:33:40)

Nakopat do zadku.

y2k (26.8.2005 07:50:20)

Mno, na obecní úřad by tato linka být opravdu neměla. Není k takovým účelům vymyšlena. Ale, předal bych situaci tomu flákači, který pouze sedí za židlí a snaží se vymyslet, jak zbohatnout (starostovi) a on určitě zatlačí na správná místa. A jinak bych od ČTc ani nic jiného něčekal.

Anonym (26.8.2005 08:10:48)

Podle tvého slohu a počtu chyb tě typuju na pubertálního fakana, který si to všechno vymyslel. Máš boda za snahu pošpinit ČTc.

Pavel (26.8.2005 09:48:09)

myslim ze posuzovat pravopis neni ucelelm toho fora a navic nikdo spinit CTc nechce ale co je pravda to je pravda a trochu jsem to vytrh z kontextu ale pravdou je hlavni zapletka a to ze Maxi je zrizene a plati se ale vlastne mame jenom sprint. P.S. Anonym ty jsi asi Telekomak co ? aje mi skoro 50 roku takze ze skoly uz chvily jsem ale poucujou prave ty pubertaci az se budu snazin nepreklepnout tak si vlezu na forum o rodnem jazyce A nechapu proc by obec s poctem 700 obyvatel nemohla mit adsl kdyz je to normalni sluzba ????

Anonym (26.8.2005 12:20:12)

At si obec zjisti kde na jejich pozemcich vedou kabely Telecomu a neni k nim zapsano vecne bremeno(dost casty ukaz),potom muzou zadat odstraneni kabelu.Uvidis jak hned vsechno pujde :-)

neo (26.8.2005 13:50:08)

no vzhledem vyjadřování, se chováš jako klasickej prudič který jen řve "mám problém, okamžitě vyřešit!!!!" bez toho aby dodal jasný fakta. Pokud ti učtujou jinej tarif než máš zrízen zjistíš na (user.iol.cz), neni problém zavolat na techhelp, a v klidu jim to vysvetlit,a vše se opraví, pokud si ztěžuješ že 2Mb ti jede okolo 1Mb, tak bohužel ...

Pavel (27.8.2005 00:17:22)

Nejsem prudic ani nejsem profesor Ceskeho Jazyka ale dal jsem to sem vytrzene trochu z kontextu. Ale vysvetlil jsem to jasne 1) zmena tarifu internet expres 1024 na internet expres maxi to je snad kazdem jasny ?? 2) CTc potvrdil zmenu na tarif MAXI a po 14 dnech dosla i prvni faktura pulena kazdej zna doufam 3) kazdej kdo ma normalni modem a ato sprominutim nemyslim USB tak takovy modem ukazuje download a Upload a kazdy tam dnes kvuli kliku ma maximalni rychlost a fizicka regulace dochazi ne uz na Dslamech ale softwerem a vlastne si ho ridite samy tim jak v kliku zvolite 4) ale jak by jst se zachovaly vy kdyz by vam modem neustale ukazoval 1024/256 a ne onech 2048/256 to je ten problem ... nasledne nemuze ani rychlost stoupnout pres megabit ze to da rozum 5) reakce CTc je takova ze nastal problem system sice uznal CTc nauctoval a nam nemuzou dat 2 MB protoze jsem prej daleko ale pritim nam to system dal a dokonce si nechaly zaplatit 6) co kdyby jsem to nesledoval tak by se platilo leta za sluzbu kterou ani nemame uz to chapete co vam tu celou dobu povidam ?? Neo nevim jak by ses choval ty hlavne v nemohoucnosti stim neco udelat uz nevim jak to tady vysvetlit bud je to tak neuveritelne nebo se tu schazej lidi co nechtej resit problemy ale jenom prudit ostatni takze koncim a uz tady nikomu nic nereknu Pavel

TomM (27.8.2005 01:14:27)

1.jasny 2.jasny 3.jasny - jenom blbá poznámka - říká se tomu traffic shapping 4.jasny 5.jasny 6.jasny PAvliku a proč nám to povidáš, my s tim doopravdy nic neuděláme, napiš na techhelp@iol.cz ale nám to neříkej.

Anonym (27.8.2005 10:19:07)

Nechápu proč nás tím tady zatěžuješ. To si budeš muset vyřídit s ČTc sám. Holt chybka se někdy vloudí.

Thorough (27.8.2005 10:42:05)

Typická ukázka stavu IT ve státní správě a samosprávě (omlouvám se výjimkám). Správce by měl být schopen kromě jiného taky zpracovávat administrativu - např. řešit rozpory ve fakturách za telco služby apod.. Problém vašeho starosty spočívá v tom, že takového správce nemá - nejspíš se spokojil jen se schopností správce nainstalovat ADSL modem. Nebo vám to dělala externí firma za peníze z obecního rozpočtu? Pokud nejsi schopen sám zjistit parametry ADSL služby (na změření útlumu nepotřebuješ měřák za x tisíc) a nespokojíš se s formulkou o agregaci tak u Telecomu podej stížnost. Taky můžeš dát podnět k ČTÚ a ČOI. ČTÚ se bude zajímat zda Telecom opravdu poskytuje službu na nevhodné technologii kde ji dle tech. specifikace nemůže provozovat a ČOI je k tomu aby posoudila zda má služba běžné vlastnosti jaké má u jiných spotřebitelů. Vyřvávat do světa o někom že je zloděj jenom na základě nesprávné faktury mi připadá STUPIDNÍ. http://www.telecom.cz/napiste/index.php?theme=39

swan (27.8.2005 15:33:27)

Ja sem mel taky problem s fakturou. Na zelene lince se nic nevyridilo. Pak sem poslal email na technickou podporu (adminhelp@iol.cz) a do tydne se to vyridilo, penize vratili.

Anonym (27.8.2005 01:57:45)

JJ 2M normalne beha 1,6M.Bud se s tim smir nebo schanej neco jineho.