Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak se spojit s ADSL routerem s WiFi(pres nejaky router)

Jak se spojit s ADSL routerem s WiFi(pres nejaky router)

Filip Cerny (27.8.2005 17:23:11)

Dobry den, kamarad mi sdili pripojeni ADSL prez WLAN, protoze na sebe nevidime tak jsme to resili tak ze ja sem si postavil z 166Mhz Pentia na balkon router, moc dobre to nejelo a nakonec se uz vubec nerozjel a proto sem se rozhodl koupit HW router mohli by jste mi nejaky doporucit modem u kamose je Vigor2600Ge annex B. Nevite jestli potrebuju nejaky Acesspoint s routrem nebo staci normalni bez routru. A mohli by jste mi doporucit nejaky levnejsi (okolo 2000) co se na nej umi pripojit (nejspit s klient modem moc tomu nerozumim) PREDEM DEKUJI

TomM (27.8.2005 21:48:29)

stačí jenom čiste access point, který umí klienta. Já osobně mám doma D-LINK DWL-2000AP+ (jenom na indoor)a jede perfektně a stojí nějak okolo těch dvou táců. Taky se ti bude hodit, protože je to 802.11g a ten Vigor je taky géčko, takže pokud nejste od sebe moc daleko, tak se rozjede i těch 54mbps (samozřejmě jenom nominálně) BTW a to se jako ten kompl úplně zastavil vlivem povětrnostních podmínek?? :DD Každopádně pokud to APčko bude venku, tak použij APbox a nebo pokud je to na balkoně, tak udělěj díru do okna a nech ho za oknem.

TomM (27.8.2005 21:51:46)

je to možný, teD se tady něco napsal a je to pryč

Tandy (5.9.2005 11:53:28)

Stačí ti WiFi klient v pc není zapotřebí mít router u sebe. Jak jste daleko od sebe? Mám WiFi ADSL router a WiFi klienta ASUS mám daleko jen asi 35m ale prošlo to skrze tri zdi a to je stará škola a jsou široké cca 1m každá.