Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Proč tohle?

Proč tohle?

ZeXx86 (30.8.2005 21:19:33)

Už delší dobu co mám adsl se na mně pořád někdo snaží připojit .. Co 15 sekund portscan atd... Tento tyden mi zacli i hackovat muj hub .. Maji neco jako user generator pro DC a porad se na mne pripojuji stejne nicky akorat maji jine poradove cislo , Ban nestaci protoze se hne pripoji s jinou ip .. Vetsina ip spadaji pod Nemecky Telecom a Nemeckou Telefonicu ... Je to dost divne ... Pak jeste Estonia ,atd ... Porád to stejne .. Vcera se na mne treba pripojili dva nemci na TeamSpeak a zacli se tam o necem bavit :) ... Nevím s jakým cílem to dělají ale pořád se to opakuje :(

Honza (30.8.2005 21:57:32)

A proc provozujes aplikace ktere si nedokazes zabezpecit?

ZeXx86 (30.8.2005 23:00:56)

A kdo rikal ze provozuji hub ? Ja programuji vlastni hubsoft .. Nejak to odskouset muzu .. Nebo ne ?

Nargon (30.8.2005 23:38:42)

No co se tyce toho user generator. Tak zkus nickbank. Doufam ze mas ve firewallu zakazanou odpoved na ping, to taky neco vyresi. A na TS, jedine je vykopnout.

dobrarada (31.8.2005 04:54:11)

Buď rád - jestli ladíš custom hubsoft, aspoň si už teď nemusíš lámat hlavu vymejšlením co pak dál zlepšit a hned máš spoustu novejch features co by ten soft měl umět: prostě zabránit všemu tomu, co jsi právě nahoře popsal... ;)

Anonym (31.8.2005 10:30:42)

Někdo se snaží vymýšlet ameriku...