Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Porovnání

Porovnání

Hanz (2.9.2005 07:41:26)

Každý si udělejte vlastní srovnání jak je na tom internet v české republice vůči například http://www.novinky.cz/internet/64127-londynany-spoji-s-internetem-24mbit-linka-za-900kc-mesicne.html. Hlavně si výsledek srovnání dejte do roviny s vyjádřením našich politiků o stavu internetu v české republice!

TomM (2.9.2005 14:21:31)

vy ste takový chudáci! proč to sem pořád hážete, o 24mbit ADSL ve švédsku za 1500kč sem četl před půl rokem! to není žádná novinka, že v evropě jsou mnohokrát rychlejší linky než u nás! že nějáký servery jako živě nebo novinky tohle uvedli a vy to berete jako supr novinku! nečtěte tyhle zmetky a radši čtěte isdn.cz nebo lupa.cz a dozvíte se o téhle situaci včas, a né až se toho domákne nějaký hnusný komeční server! fakt vás nechápu!

Anonym (2.9.2005 21:11:57)

Stesti ze Japonci uz vysumely jinak bys tu cet o nich.

TomM (2.9.2005 22:41:40)

já vím co je v japonsku ADSL2++ a FTTH na konvi s VDSL2 - já sem se tady dooprady nechtěl rozepisovat, o všem co sem četl :D

Mirena (2.9.2005 22:21:16)

A ve Švédsku se taky míň krade a lidi tam choděj do práce makat. Až se tenhle národ lemplů a alibistů začne chovat tak jako lidi jinde třeba se taky pohnou služby k lepšímu. Dokážete jen kecat, ale chtěl bych vidět vaše pracovní nasazení!

TomM (2.9.2005 22:44:52)

já zatím nemám žádné pracovní nasazení :D zatím nasazene studuju:D ale mám velké ambice a rozhodně bych chtěl něco posunout k lepšímu. A doopravdy nemám rád lidi (a takových znám kupu) co sou na pracáku, teď dostali nabídku na slušnou práci a důvod proč ji nevezmou, že se im nechce! a dokonce kvůli tomu, že nechcou trhat partu (40cetiletý baby co se schází a drbou).

Anonym (2.9.2005 23:50:42)

To mas tezky 20% pracujicich jsou statni urednici 40% urednici soukromych firem a tech zbyvajcich 40% co makaj to nezachranej

David (3.9.2005 08:54:54)

Ale jdi s tim nekam, kokutku... Kdo chce, tak si ty informace najde, jinak nevim, proc to sem porad hazet, lidem k nasrani, nebo proc? Nepises ty nahodou pro Blesk? Tam taky porad vychazeji clanky typu kde kdy kdo kolik bere, aby mohli lidi zavidet... Jestli nemas nic smysluplnejsiho, tak sem snad radsi nic nepostuj...