Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > testovani vzdálené plochy

testovani vzdálené plochy

Adam (6.9.2005 12:23:59)

Zdravim, je mozne otestovat funkcnost vzdálené plochy pres verejnou ip adresu z domaci site (za routerem)? Uz temere den se mi nedari vzdálenou plochu zprovoznit, ale porad to zkousim je z vnitrni site za Speedtouch 510i. Pri pouziti lokalni adresy 192.168.2.5 vse funguje, pri pouziti verejne adresy 83.x.x.x nikoli. Port 3389 mam snad napamovany dobre. Je mozne ze kdyz se pokusim na RDP pripojit z internetu, bude pripojeni fungovat? Je rozdil kdyz verejne ip adresu volam z domaci site (za routerem) a nebo ze zbytku internetu? Predem moc diky.

Adam (6.9.2005 13:22:27)

Tak uz jsem to vyresil... tedy vyresil.... ono to celou dobu fungovalo, jen se to nesmi zkouset z domaci site. Z venku to jde. Snad to nekomu usetri cas.

Nargon (6.9.2005 14:07:28)

Tohle se da testovat jedinym zpusobem, prihlasit se na nejaky jiny pc (treba pres vzdalenou plochu) a odtamtud se zkusit dostat k sobe domu. A co se tyce toho "vzdaleneho ovladani" tak uz jsem videl, jak se kamarad, pres www.logmein.com prihlasil na pc ke kamaradovi, kde zapnul hamachi, a spojil se se svym pc doma, a pak pres vzdalenou plochu ho pres kamaradovo pc ovladal.

Tandy (10.9.2005 03:32:03)

Jojo vrele doporucuji vyzkouset www.logmein.com pro vzdalenou spravu a v zakladni verzi je zdarma, bez problemu s nim spravuji poc. sit ktera jde pres 3 firewally a NAT a proxy server a bez problémů a slozitych nastavovani funguje.

Mates77 (7.10.2005 23:06:55)

Ahoj, můžete mi někdo poradit, jak mám ten modem nastavit, aby mi fungovala vzdálená plocha? Díky