Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL rychlosti blesku

ADSL rychlosti blesku

KUFI (2.1.2004 18:00:37)

Tak dneska mi to jede obzvlast vypecene:rychlost pripojeni 7kb ,packet loss 20% ,ping na seznam 300ms. To snad vsech 50 soudruhu co se mnou sdilej pasmo sosa najednou ne?Pokud to takhle jede vsem ,tak to zakonite musi jet rychlejc,protoze kazdej normalni clovek kdyz mu to takhle jede,se znechucene od inetu odpoji.Tim padem bych tam mel bejt sam :) A este si Tiscali dovoli me poslat tenhle mejl(v reakci na migraci): ...po tomto postupu budete mít 3x rychlejší internetové připojení za stejnou cenu jako doposud.Věříme, že tato změna pro Vás bude příjemným vánočním dárkem.... Ano,velice prijemnej vanocni darek to je -lepsi sem si uz prat ani nemoh :(

PAT & MAT (2.1.2004 18:45:02)

Sosáme ale nic nenasosáme jěště že používám i GPRS jinak bych nic ani nenasosal ani neodsosal PS: jsem na tom líp mám asi tak rychlost připojení 10kb ostatní něměřim nemá to cenu. :-(

Chytil (2.1.2004 19:02:23)

Rek bych ze to bude vzdy lokalni zalezitost, protoze tu mam lidi (zatim jednoho) keremu to jede jak modem a to i na upload, ale trebas ja a vetsina lidi co znam, tak nam to jede OK :)

Karel (3.1.2004 00:49:31)

Mně to jede 460kbps...pingy kolem 25ms...takze si nemůžu stěžovat...nechápu, že to někomu může ject i 50kbps!!!

KUFI (3.1.2004 03:14:42)

Ja taky nechapu jak to nekomu muze jet 50kb(a vic) -co bych za to dal :( 460kb -tak to ale urcite nemas Tiscali.