Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak nastavit Modem Zyxel prestige abych byl active na DC++

Jak nastavit Modem Zyxel prestige abych byl active na DC++

Petr (20.9.2005 16:10:17)

Prosím,mám takový probém.Jak nastavit Modem Zyxel prestige abych byl active na DC++?Prosím vás moc o radu,díky

Nargon (20.9.2005 16:50:46)

A zkousel jsi i muj navod? po chvili hledani jsem ho tu nasel: Podrobnej navod to primo nebude, ale snad vam to pomuze. Pripojte se na webove nastaveni modemu. A ted proklikejte co muzete a hledejte NAT. Nekde tam bude i NAT MODE tak ten vyberte SUA ONLY. (v manualu jsem nejak nenasel, ve ktere nabidce modemu to je, proto to hledani.) A nyni kliknete na EDIT DETAILS vedle SUA ONLY. Obevi se okno s moznosti zadat start port, end port, host ip. Do end port zadat port, na ktery chcete DC nastavit (treba 415) jako host ip zadat IP vaseho PC na siti. A pak to ulozit. Pak nejspise jeste firewall v modemu, nejlepe povolit port 415, nebo vypnout. Sice mi neni tak jasne co se vam obevi :) pri nastavovani ale snad to co budu popisovat. Tak zas najdete nastaveni firewallu v modemu. A najdete Customized services melo by tam byt nekolik polozek, kam muzete nastavit povoleni portu. kliknete na prvni volnou. Nastavit service name na jakekoli jmeno, asi DC. Service Type na TCP/UDP (mozna BOTH nebo ANY, nevim co z toho bude v nabidce). A dole Port konfiguration Type nastavit na SINGLE a pod tim do prvniho okenka port DC (415, nebo ten co jste nastavil v NATu) a to druhe nechat na 0. Pak Apply tim to ulozit. To by melo byt v nastaveni modemu vse. Pokud se ten firewall choval jinak, tak radim vypnout. Pak jeste v DC zapnout activ mod a jako port zvolit 415, nebo ten co jste nastavil. A jako IP vasi verejnou IP, zjistite treba na www.whatismyip.com Samozrejme pokud mate firewall v PC tak u nej taky povolit porty, ale tady radit nemuzu, protoze nevim co mate a vetsinou se tyhle firewally zeptaji zda povolit nebo zakazat komunikaci.