Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nefunguji zahranicni domeny, ceske ano

Nefunguji zahranicni domeny, ceske ano

Awol (20.9.2005 18:57:34)

Zdravim, poridil jsem si ADSL od eurotelu (skoro telecomu) a modem Vigor2600ge. Internet mi blbne tak, ze ceske stranky se mi normalne zobrazuji, ale zahranicni mi napisou chybu: Stranka nebyla nalezena. Kdyz se pripojim pres dial up, tak mi stranka normalne funguje. Pak se znova pripojim pres ADSL a hle, stranka uz normalne funguje a po domene se muzu libovolne pohybovat. Nevedel by si nekdo prosim rady?

Awol (20.9.2005 19:11:30)

Tak jsem to vyresil: Zadal jsem adresu DNS rucne: 147.32.192.250. To pravdepodobne neni dns eurotelu nebo Ctc? Muzu toto DNS bez problemu pouzit, aniz bych se bal nejakych postihu? Jak je mozne ze mi stranky nefunguji pokud si necham priradit DNS automaticky? Kolega ma ADSL od ceskeho telecomu a stranky ktere me nesly jemu sli. Diky za odpovedi

Anonym (20.9.2005 20:10:35)

No holenku asi kolega u CTc dostava pridelenyho jinyho dns servera nez ty. Protoze CTc a ET jsou dve ruzny dejme tomu jak bych to nazval divize. Ze si CTc koupi ET jeste neznamena ze se razem prestehuje a presteluje vsechno na CTc a vsechny bude jebat Bedar. To teda ne. To si mysli jen lamy.

Awol (20.9.2005 20:16:14)

No, zajimave potom je, ze jsem od ET dostal instalacni balicek ceskeho telecomu. A ze pouzivam nastaveni modemu a vseho podle ceskeho telecomu, protoze tak mi to poslal eurotel.