Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Pocitac prestava komunikovat? restart pomuze...

Pocitac prestava komunikovat? restart pomuze...

maXX (23.9.2005 19:58:33)

Zdravim mam express 512/128 router speedtouch 510i a mam nasledujici dost divny problem. Zapnu pocitac ten klasicky vidi do netu proste vsecko normalni a v pohode. Asi po hodine (nepozoroval sem ze by to bylo presne nekdy nebo v zavislosti na necem) jsem sice spravne pripojen jako i predtim, ale firefox stejne jako outlook nekomuniku. Firefox vyhledava, outlook pise ze se nemuze spojit se serverem. Netusite nekdo proc? Ale programy jako treba irc/icq funguji. Pritom nic nemenim (zonealarm a norton2005 stale zapnute) a vetsinou bud serfuju nebo hraju. Nevite nekdo cim to je?

Anonym (23.9.2005 20:17:22)

kontroloval si na spyware ?

maXX (1.10.2005 02:09:41)

HA! tak uz sem prisel na to co (krome restartu pomuze) ovsem je to fakt divny. Staci se zalogovat do modemu a normalne mi to jede....nechapu :(

Nargon (1.10.2005 17:25:48)

Mozna nejakej vir, spyware, a podobny sra*ky. Pokud nemas nic na jejich odstraneni, tak si stahni adware a spybot, to jsou dva nej programky na jejich niceni. Pokud to nepomuze, zkus format a install win.

maXX (1.10.2005 21:53:35)

mam spyware, intivir i firewall....no win by mohli bejt uz trochu zatuchly ale nejak se mi je nece reinstalovat :)

Anonym (2.10.2005 18:05:27)

Když už ty Wokna máš zatuchlý, tak si tam rovnou nainstaluj Linux v desktopový verzi. Třeba od SuSE. Jsou k mání grátis na jejich stránkách ftp://ftp.suse.com/pub/suse/i386/9.3/iso. Stačí je jen stáhnout jako CD, nebo DVD, vypálit a nainstalovat. Ty dosavadní datový soubory přitom skoro určitě neztratíš a řada programů je taky použitelná pod emulací Wine.

David (1.10.2005 19:27:18)

Mas firewall, spybot, Ad-Aware, antivir? Jinak receno, muzes si byt jakz takz jisty, ze pocitac je "cisty"? Pokud ne, tak bych hledal problem tam... Pokud ano, tak dalsi moznost jsou trochu "zahnila" windows, jak dlouho mas od posledni reinstalace? Nemaj uz proslou lhutu? :))