Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Modem SMC7904BRB

Modem SMC7904BRB

Vojta (25.9.2005 21:15:12)

Jeden hloupej dotaz. mam vyse uvedenej modem a po pripojeni k lince pres splitter se nerozsviti LEDka DSL. Je chyba v modemu, nebo telecom jeste linku nezaktivoval? Provider mi napsal, ze linka je funkcni. Diky za info.

Anonym (25.9.2005 21:18:07)

A po připojení bez spliteru se rozsvítí?Pokud máš pocit,že máš vše ok,tak nahlaš závadu na svého ISP.

Anonym (27.9.2005 10:27:01)

bez splitteru to nejde. modem se do splitteru pripojuje konektor RJ45, tudiz tam RJ11 z telefonni zasuvky nedam... splittery mam dva, ani s jednim to nefunguje... nevite da se u CT nejak zjistit, jestli je ADSL aktivni? protoze bud je spatny pripojeni nebo modem... ale u modemu doufam, ze je ok... je uplne novej, annexB, tak snad s nim problem nebude... btw. mate tenhle modem nekdo na obyc ADSL (512/128) od CT? jede OK? diky za info

David (4.10.2005 13:05:04)

já mám 512 od Telecomu a vše bez problému

vojta (4.10.2005 10:22:10)

jeste jedna otazka... kdyztak me opravte... kdyz je modem off-line, jen pripojeny k siti a PC DHCP server by mel fungovat, ne? resp. se ani po spravnem nakonfigurovani sit.pripojeni nemuzu na adresu 192.168.2.1 tj. k nastaveni routeru dostat... takze usuzuji, ze je uvnitr neco spatne a je zraly na reklamaci...

Tomas (4.10.2005 13:27:02)

Já na tomto modemu jedu už skoro rok a žádný problém jsem nikdy neměl. Pokud jsou dobře vyplněné přihlašovací údaje, tak po zapnutí se rozsvítí ledka DSL, ale může to být až minuta než se z aktivuje. Případně je dobře ta adresa (IP)? Já měl nový modem na 192.168.1.1

Anonym (4.10.2005 18:46:07)

Chcete vydělat hodně peněz jen tak za nic.Ani na to nepotřebujete žádný program.Stačí jen zapnout počítač,otevřít stránku a začít vydělávat.Stránka se každých 30 sekund sama obnovuje,takže ani nemusíte být u počítače.Na začátku budete dostávat 0.45$ za hodinu,později to můžete vytáhnout až na 0,75$ za hodinu,jen to musíte mít zapnutý co nejvíce."Vydělané" peníze se vám vždy mezi 1 - 15 každého měsíce automaticky přičtou na virtuální účet E-Gold ( https://www.e-gold.com/ ) a odtud si pak můžete vystavit šek až na vaší adresu. Já si měsíčně takhle přijdu na něco kolem 300$,ale to ještě nemám zapnutý počítač pořád,asi jen 14 hodin denně,pokud byste to dávali i na noc,můžete mít i přes 500$ nejdriv se zaregistrujte na www.e-gold.com a vytvorte si ucet pak se zaregistrujte na tehle adrese a v nastaveni si nastavte cislo toho uctu kde vam budou posilat penize http://www.surfjunky.com/?r=valdow fakt to facha nekecam potrebujem aby se 3 lidi zaregistrovali podemne a budu mit jeste penez z toho je to fakt pecka jo a nechte tam vyplneny to moje jmeno v kolonce referals diki