Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > E-banking 7: Zhodnocení

E-banking 7: Zhodnocení

Anonym (4.10.2005 00:00:00)

Poslední díl seriálu o aplikacích e-bankingu na českých trzích bude věnován vyhodnocení získaných údajů a určení pořadí jednotlivých hodnocených bank. Kdo tedy vyhrál? Kdo je nejlepší? A kdo je outsider českého e-bankingu?

Albert (4.10.2005 00:47:05)

No co jineho se dalo cekat? Ebanka ma stale znacne navrch - pouzivam vice uctu, ale ten od Ebanky mam asi nejradeji (pravda, mam jej nejdele)...

MartinCZ (4.10.2005 11:24:43)

Jsem klientem eBanky od března 1999 a nemam na co bych si stezoval - vyjma poplatků. Ale hadam ze je to stejny problem u vsech ceskych bank. Pohodli prace s uctem a komunikace s bankerem na zelene lince 24 hodin denne je tak uzasne pohodli, ze mi to za ty prachy skutecne stoji. Pokud chcete levny ucet, nechodte do toho, pokud vam jde o pohodli, eBanka je to nej. V porovnanim s temi JukeBoxy co si z nich musi lidi tahat papirky s cisly aby mohli k prepazkam je tohle hotel v Saudske Arabii VS. motel na Ukraine u cesty... Nedavno se mi dokonce stalo, ze sem si sel pro nejake potvrzeni a protoze bylo u bankeru nejak moc lidi, nabidla mi slecna u prepazky at se bud stavim za 15 minut, ze mi bude rezervovat misto anebo jestli chci pockat tak jestli chci kafe mineralku nebo dzus...

MartinCZ (4.10.2005 11:27:14)

Oprava, kafe to nebylo, jen mineralka a dzus... a pak temi JukeBoxy jsem myslel samozrejme Sporitelnu - to jsem se sel jednou zeptat na studentsky ucet a jestli k nemu maji kartu a v uplne prazdne budove sporitelny me chlapek u informacni prepazky nechtel obslouzit bot jsem nemel listek z jukeboxu...